ISLAMBLOG

Wszystko o ISLAMIE

 

Z cyklu głupota bez granic: „Niemcy: spisek muzułmańskich migrantów udaremniony, tymczasem nowa minister spraw wewnętrznych mówi, że „prawicowy ekstremizm” jest największym zagrożeniem”

utworzone przez | gru 19, 2021 | Wiadomości | 7 Komentarze

Czy Nancy Faeser zrewiduje swoją ocenę? Oczywiście że nie!

„Niemiecka policja zapobiega islamskiemu atakowi terrorystycznemu w Hamburgu zaledwie kilka dni po tym, jak nowa minister spraw wewnętrznych powiedziała, że „prawicowy ekstremizm” jest największym zagrożeniem dla kraju”, John Cody, Remix News, 13 grudnia 2021 r. 

Niemieckie władze poinformowały, że zapobiegły atakowi terrorystycznemu w północnoniemieckim mieście portowym w Hamburgu z udziałem 20-letniego Niemca marokańskiego pochodzenia, który został aresztowany 26 sierpnia, poinformował w piątek minister spraw wewnętrznych Hamburga Andy Grote.

Atak terrorystyczny został rzekomo udaremniony zaledwie kilka dni po tym, jak nowa skrajnie lewicowa minister spraw wewnętrznych Niemiec Nancy Faeser powiedziała, że ​​największym zagrożeniem dla tego kraju jest prawicowy ekstremizm.

Mężczyzna spotkał tajnego śledczego, gdy rzekomo próbował kupić pistolet i granat. Grote opisał fabułę jako „bardzo, bardzo poważną”, podała agencja informacyjna DPA.

Śledczy znaleźli podczas przeszukania domu szereg chemikaliów i odłamków używanych do produkcji bomb. Według policji taka bomba mogła spowodować „poważne lub nawet śmiertelne obrażenia”.

Podejrzany, który obecnie przebywa w areszcie tymczasowym, jest synem islamisty znanego władzom Hamburga od dawna. Jego ojciec był jednym z radykałów w miejscowym meczecie Al-Quds, gdzie spotykało się kilku spiskowców znanych z zamachu WTC z 11 września np. Muhammad Atta.

W 2016 roku rodzina rzekomo przeniosła się z Hamburga do Maroka, gdzie obecnie aresztowany ukończył szkołę. Wrócił do Niemiec jesienią ubiegłego roku i studiował w mieście Wismar….

Krytycy oskarżają nową minister spraw wewnętrznych Niemiec, Nancy Faeser, o bagatelizowanie zagrożenia islamskim ekstremizmem, przestępczością migrantów i lewicową przemocą ze względów politycznych [sic]….

JIHADWATCH