ISLAMBLOG

Wszystko o ISLAMIE

 

Wielka Brytania wycofuje finansowe wsparcie dla ofiar islamskich gwałcicieli i daje muzułmańskim gwałcicielom wsparcie 2 869 230 dolarów na prawników i walkę z deportacją!

utworzone przez | lis 25, 2021 | Wiadomości | 8 Komentarze

Rząd Borisa Johnsona, podobnie jak większość rządów w gospodarce Covid, jest pozbawiony środków pieniężnych, więc ustala swoje priorytety dotyczące wydatków. Oto jeden z nich: The Sun poinformowało o tym 15 maja:

Członkowie zbiorowego gangu gwałcicieli uzbierali na pomoc prawną ponad 2 miliony funtów.

A koszty ponoszone przez podatników mają wzrosnąć jeszcze bardziej, gdy sprawcy wniosą nowe wnioski o anulowanie deportacji.

W zeszłym miesiącu ujawniliśmy, że przywódca gangu gwałcicieli z Rochdale, Qari Abdul Rauf, został zauważony przy kupowaniu jedzenia w sklepach na ulicach, gdzie przemycał nieletnie dziewczyny w celach seksualnych.

Dzieje się tak pomimo że ma został wydalony z Wielkiej Brytanii sześć lat temu.

Teraz nowe dane ujawnione przez The Sun w niedzielę pokazują, że rachunek za pomoc prawną dla dziewięciu sprawców osiągnął 2 025 363 £….

Drugim priorytetem rządu Johnsona jest wydawanie pieniędzy podatników na nielegalnych ekonomicznych migrantów, którzy bez przerwy napływają do Wielkiej Brytanii.

„Rotherham: Gniew jako wycofane dodatkowe fundusze ofiar wykorzystywania seksualnego dzieci”, BBC, 20 listopada 2021 r.:

Decyzja o wycofaniu środków na wsparcie ofiar wykorzystywania seksualnego dzieci (CSE) w Rotherham została skrytykowana przez miejscowego posła.

Sarah Champion powiedziała, że ​​dotacja rządowa w wysokości 500 000 funtów wypłacona radzie na pokrycie kosztów opieki społecznej związanych z operacją Stovewood dobiegnie końca.

W dochodzeniu zidentyfikowano ponad 1038 ofiar przemocy.

Rząd powiedział, że zapewnienie bezpieczeństwa i ochrony przed krzywdą dzieci i młodzieży jest „priorytetem”.

W liście do pani Champion, poseł Will Quince, parlamentarny podsekretarz stanu ds. dzieci i rodzin, potwierdził dotację, która została wypłacona Radzie Miejskiej Rotherham Metropolitan Borough Council (RMBC), aby pomóc w pokryciu dodatkowych kosztów pracy socjalnej poniesionych w wyniku operacji Piec, by się skończył.

Powiedział zamiast tego, że rząd skupi się na „pomocy RMBC w życiu w ramach rozliczenia finansowania dochodów”.

Pani Champion powiedziała, że ​​to kryzys krajowy i potrzebuje krajowej odpowiedzi.

„Decyzja rządu o faktycznym zmniejszeniu funduszy, które zapewnia ocalałym z wykorzystywania dzieci w Rotherham, jest oburzająca” – powiedziała.

„Zważywszy, że w nadchodzącym roku spodziewana jest znaczna liczba prób związanych z Operacją Stovewood, finansowanie to jest teraz potrzebne bardziej niż kiedykolwiek.

„Zamiast tego rząd wyciągnął dywanik spod ich stóp”.

Operacja Stovewood to śledztwo prowadzone przez Narodową Agencję ds. Przestępczości (NCA) w sprawie nadużyć innych niż rodzinne w mieście South Yorkshire w latach 1997–2013.

Pani Champion powiedziała, że ​​ponad 225 funkcjonariuszy prowadziło śledztwo z 284 wyznaczonymi podejrzanymi i oczekuje się, że będzie to trwało jeszcze do siedmiu lat.

Roczny koszt wsparcia operacji Stovewood dla rady został oszacowany na około 6,9 miliona funtów rocznie….

JIHADWATCH