ISLAMBLOG

Wszystko o ISLAMIE

 

Wielka Brytania: W centrum Chester wbudowano „słupki antyislamofobiczne” aby zapewnić bezpieczeństwo kupującym w święta!

utworzone przez | lis 29, 2021 | Wiadomości | 7 Komentarze

Ataki dżihadystów prowokują „islamofobię”, więc te pachołki pomogą Brytyjczykom, muzułmanom i nie-muzułmanom, maszerować razem w chwalebną, wielokulturową przyszłość.

Koncentruje się jak zawsze bardziej na przyzwyczajeniu ludzi do ciągłego stanu oblężenia niż na radzeniu sobie z podstawowymi przyczynami terroru dżihadu.

Żaden urzędnik w Chester nie zalecał jakiejkolwiek pracy mającej na celu zrozumienie wpływu islamskiej doktryny dżihadu na społeczność muzułmańską. Wydaje się, że nikt tam nie zastanawia się, dlaczego te ataki z udziałem pojazdów mają miejsce w pierwszej kolejności.

„Środki antyterrorystyczne wprowadzone w centrum Chester w celu zapewnienia bezpieczeństwa kupującym w święta”, Mark Dowling, Chester Standard, 25 listopada 2021 r.:

W okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia w centrum Chester mają zostać wprowadzone środki antyterrorystyczne.

Mieszkańcy i turyści odwiedzający Chester na świąteczne zakupy i na jarmark bożonarodzeniowy zobaczą środki wprowadzone od 26 listopada.

Słupki, które znajdują się w strategicznych miejscach w centrum miasta, aby uniemożliwić wjazd pojazdów, są zwykle podnoszone w pozycji „do góry” między 10.30 a 16.30, od poniedziałku do soboty. Słupki na Bridge Street i Watergate Street zwykle pozostają „podniesione” do godziny 20:00 od poniedziałku do niedzieli.

Godziny te zostaną przedłużone od 26 listopada do 22 grudnia, aby zwiększyć bezpieczeństwo tłumów, które chętnie przyjeżdżają do Chester na jarmark bożonarodzeniowy i atrakcje w centrum miasta.

Słupki w kiosku Town Hall, St John’s Street, Bridge Street i Watergate Street będą podnoszone w pozycji „w górę” przez siedem dni w tygodniu od 10.30 do 22.00 przez cały ten okres.

Jedynymi pojazdami dozwolonymi w tych godzinach będą wyjątkowe i wcześniej ustalone okoliczności. Należą do nich samochody ślubne na wesela w hotelu Grosvenor, samochody pogrzebowe na pogrzeby w katedrze w Chester, pojazdy służb ratowniczych, pojazdy służb ratowniczych i pojazdy do zbiórki odpadów komunalnych….

JIHADWATCH