ISLAMBLOG

Wszystko o ISLAMIE

 

Wielka Brytania ogłasza nowy system imigracyjny, aby umożliwić „najlepszym i najzdolniejszym” z Pakistanu przyjazd do Wielkiej Brytanii

utworzone przez | lis 22, 2021 | Wiadomości | 7 Komentarze

Co może pójść nie tak? Świętuj różnorodność bo inaczej nazwiemy cię islamofobem! Z pewnością władze brytyjskie będą czujne, aby powstrzymać dżihadystów od wykorzystywania tego nowego systemu, prawda? 

„Pakistan skorzysta z nowego brytyjskiego systemu imigracyjnego”, Express Tribune, 18 listopada 2021 r.

Rząd Wielkiej Brytanii ogłosił nowy system imigracyjny, aby umożliwić „najlepszym i najzdolniejszym” odwiedzanie Wielkiej Brytanii w celu studiowania, pracy lub życia.

Zgodnie z oświadczeniem brytyjskiej Wysokiej Komisji w środę, najwyższy rangą urzędnik brytyjskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, stały sekretarz Matthew Rycroft, który przebywa z dwudniową wizytą w Pakistanie, ogłosił wprowadzenie nowego systemu imigracyjnego brytyjskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, który „ wyrównać globalne szanse” dla osób, które chcą podróżować do Wielkiej Brytanii.

Wielka Brytania i Pakistan mają długą i wspólną historię, wzmocnioną przez 1,6-milionową diasporę pakistańską w Wielkiej Brytanii, która jest w centrum więzi między tymi dwoma krajami i to właśnie te więzi międzyludzkie sprawiają, że Pakistan jest szczególnie ważny partner brytyjskiego Home Office, czytamy w oświadczeniu.

„Więzi te są uzależnione od skutecznych i dobrze funkcjonujących relacji migracyjnych, a Wielka Brytania jest zaangażowana we wzmacnianie naszych szlaków wizowych i ułatwianie osobom, które chcą podróżować między dwoma krajami” – cytuje Rycroft w oświadczeniu.

Stwierdzono, że pakistańscy studenci skorzystają z nowych ścieżek dla absolwentów, co zapewni im doskonałą okazję do wejścia na wykwalifikowanych ról na brytyjskim rynku pracy.

Rycroft powiedział, że Ministerstwo Spraw Wewnętrznych zapewnia system imigracyjny, który oferuje „najlepszym i najzdolniejszym” z Pakistanu możliwość przyjazdu do Wielkiej Brytanii, aby studiować, pracować i mieszkać….

JUHADWATCH