ISLAMBLOG

Wszystko o ISLAMIE

 

Wielka Brytania: Miasto Bath rozważa środki antyterrorystyczne, które sprawią, że drogi wokół opactwa Bath będą zamknięte dla większości pojazdów

utworzone przez | wrz 28, 2021 | Wiadomości | 5 Komentarze

Zajmować się przyczynami samego terroryzmu, zamiast dalej ograniczać czynności życia codziennego? To byłoby „islamofobiczne”!

Rozpoczęto publiczne konsultacje w sprawie propozycji nowych środków antyterrorystycznych w Bath, dzięki którym drogi wokół opactwa Bath byłyby zamknięte dla większości pojazdów.

Plany opracowane przez Bath and North East Somerset Council (B&NES) wzywają do wydania Traffic Regulation Orders (TRO) – co pozwoliłoby radzie na zainstalowanie „wrogich środków łagodzących pojazdy”.

Mają one na celu zmniejszenie ryzyka ataku terrorystycznego opartego na pojazdach, takiego jak samochód wjeżdżający na krawężnik – ale TRO powstrzymałaby również większość pojazdów przed wjazdem do centrum miasta.

Propozycje obejmują ograniczenia dostępu dla pojazdów na ulicach określonych jako zatłoczone miejsca w okolicach opactwa Bath i łaźni rzymskich….

Źródło