ISLAMBLOG

Wszystko o ISLAMIE

 

SABOTAŻ w KORANIE

utworzone przez | lip 4, 2021 | Allah, Koran, Uncategorized | 11 Komentarze

SABOTAŻ W KORANIE

David Wood

W Islamie występują pewne naprawdę dziwne praktyki i nauki które mogą wprawić w zdumienie, ale czasami napotykamy nauki które są tak niebywale absurdalne i głupie na wielu płaszczyznach że możemy się tylko zastanawiać jakim cudem Mahomet nie został wyśmiany z Arabii kiedy wyjawił je swoim wyznawcom Allaha.

Weźmy na przykład jego rozwiązanie następującego problemu:

Załóżmy że mężczyzna i kobieta którzy nie są ze sobą zamężni ale muszą ze sobą przebywać z jakiegoś powodu np. mężczyzna ma wykonać jakąś pracę w domu w którym jest żona a jej mąż wyjechał w celach biznesowych. Jak sprawić żeby mężczyzna i kobieta którzy nie są ze sobą zamężni nie mieli ochoty na seks?

Taki właśnie problem przedstawiono Mahometowi i sam Allah wyjawił rozwiązanie tej sprawy!

Allah w swojej wiecznej mądrości wyjawił w Koranie że aby uniemożliwić mężczyźnie i kobiecie którzy nie są zamężni seksu, kobieta musi wyciągnąć piersi a ten dorosły mężczyzna ma je ssać jej sutki 10 razy! To technicznie sprawi że ten mężczyzna odbierze tę kobietę jako Mamkę (Mahram) i straci do niej pociąg seksualny, wiec nie będzie ich ciągnęło do seksu. Jeśli teraz się śmiejesz i myślisz ze to jakiś żart to zaraz będziesz zdumiony po tym jak zapoznasz się z najbardziej zaufanymi islamskimi źródłami!

Jeśli teraz myślisz sobie co? 10 razy? to za dużo! nie martw się Allah ma rozwiązanie pomimo tego że Koran to rzekomo niezmienne słowa Allaha to Allah w wieczności zmienił co do tych 10 razy zdanie i jak się okazało 5 wystarczy.

Księga ssania Amra poinformowała, że słyszała, jak „Aisza (Allah był z niej zadowolony) rozmawiająca o adopcji, która (czyni małżeństwo) niezgodnym z prawem; a ona (‘Aisza) powiedziała: Koranie zostało objawione dziesięć wyraźnych ssań, a następnie pięć czystych ssań. Sahih Muslim 3598

Proszę odnotować ze te wersy były wyjawione w Koranie, przytoczmy więcej dowodów:

Księga ssania Aisza (Allah był z niej zadowolony) poinformowała, że w Koranie zostało ujawnione, że dziesięć wyraźnych ssań czyni małżeństwo niezgodnym z prawem, a następnie zostało ono zniesione (i zastąpione) przez pięć ssań i Apostoł Allaha (‌صلی ‌اللہ ‌علیہ) ‌وسلم ‌) zmarł i było to przed tym czasem (znalezione) w Koranie (i recytowane przez muzułmanów). Sahih Muslim 3597

Więc Allah wyjawił 2 wersy o karmieniu piersią dorosłych mężczyzn, pierwszy wers który wymagał 10 ssań został następnie zastąpiony wersem mówiącym tylko o 5 ssaniach. Aisha wyraźnie mówi że to było recytowane jako część Koranu do śmierci Mahometa. Ale dziś możesz przeczytać Koran od deski do deski i nigdzie nie znajdziesz żadnego z tych wersów, wiec co się z nim stało? Aisha sama nam powie co się z nimi stało:

Rozdział: Karmienie piersią osoby dorosłej Opowiadano, że Aishah powiedziała: „Werset o ukamienowaniu i karmieniu piersią dorosłego dziesięć razy został ujawniony, a papier z nim był ze mną pod poduszką. Kiedy umarł Wysłannik Allaha, byliśmy zajęci jego śmiercią i przyszła oswojona owca i zjadła go. “

1: Te wersety zostały uchylone w recytacji, ale nie w rozstrzygnięciu. Inne ahadith ustalają, że liczba zastępcza wynosi 5. Sunan Ibn Majah 1944 Stopień: Hasan (Darussalam)

Właśnie przeczytaliście bajeczkę pt. “Pies zjadł moją prace domowa” tylko że w wersji z 7 wieku, czyli “Owca zjadła moje wersy Koranu”. Ta historia tłumaczyłaby gdzie znikły wersy mówiące o 10 ssaniach ale co się stało z wersami mówiącymi o 5 ssaniach? Możemy z tego wyciągnąć wniosek że oba wersy zarówno te mówiące o 10 jak i o 5 ssaniach były na kartce która zjadła tajemnicza owca. Był to przypadek czy może celowe działanie, które było zwieńczeniem jakiejś konspiracji? Zobaczmy czy możemy rozwiązać zagadkę brakujących wersów.

Rozprawa rozpoczyna się od pierwszego świadka imieniem Sahla:

Aisza (Allah był z niej zadowolony) poinformowała, że Sahla bint Suhail przyszła do Apostoła Allaha (niech pokój będzie nad nim) i powiedziała: Wysłanniku Allaha, widzę na twarzy Abu Hudhaifa (oznaki obrzydzenia) po wejściu do Salim ( który jest sojusznikiem) do (naszego domu), po czym Apostoł Allaha (‌صلی ‌اللہ ‌علیہ ‌وسلم ‌) powiedział: Daj mu possać. Powiedziała: Jak mam Mu dać ssać, skoro jest dorosły? Wysłannik Allaha (‌صلی ‌اللہ ‌علیہ ‌وسلم ‌) uśmiechnął się i powiedział: Wiem o tym że On jest dorosłym człowiekiem. Posłaniec Allaha (‌صلی ‌اللہ ‌علیہ ‌وسلم ‌) zaśmiał się. Sahih Muslim 3600

Ależ to musiałbyć uśmiech, mąż Sahli był zaniepokojony widząc tego młodego mężczyznę kręcącego się po jego domu w obecności jego żony, a rada Mahometa była taka że ona ma dać mu sutki do ssania. Interesujące jest to że Sahala zrobił dokładnie tak jak jej kazał Mahomet i włożyła sutki do ust Salima a on je ssał i to uspokoiło męża Sahli gdyż on zaufał Mahometowi. Najwyraźniej polecenie Mahometa wydało mu się zupełnie sensowne w końcu co może się stać kiedy jakiś młody mężczyzna ssie piersi jego żony cały czas, na pewno nic się nie stanie kiedy wyjedzie w sprawach biznesowych na weekend. Ah teraz się czuje tak pewnie wiedząc że jej sutki będą w ustach innego mężczyzny. Czy jeszcze ktoś chce przebywać z moją żoną kiedy mnie nie ma? Zapraszam każdego cycki dla wszystkich! 

Przez jakiś czas przynajmniej żony Mahometa stosowały się do tych praktyk jeśli Hafsa (żona Mahometa) chciała spędzić czas z jakimś mężczyzną wysyłałą go do swojej siostry żeby mu dała possać:

Yahya opowiedział mi od Malika z Nafi, że powiedział mu Safiyya bint Abi Ubayd że Hafsa, umm al-muminin, wysłała Asima ibn Abdullah ibn Sad do swojej siostry Fatimy bint Umar ibn al-Khattab, aby dała mu possać dziesięć razy, aby mógł wejść zobaczyć ją. Zrobiła to, więc przychodził, żeby ją zobaczyć. Muwatta Imam Malik Książka 30, numer 30.1.8: strona 304

Hafsa nie mogła karmić piersią gdyż nie miała dzieci więc wysłała mężczyzn do swojej siostry aby ta dawała swoje sutki do ssania i jak widać to wystarczało. Z czasem jednak wszystkie żony Mahometa zaczęły protestować przeciwko tym nakazom wysłannika Allaha.

„Sahla bint Suhayl, która była żoną Abu Hudhayfa i jedną z plemienia Amr ibn Luayy, przybyła do Wysłannika Allaha, niech Allah go błogosławi i obdarzy go pokój i powiedział: „Wysłanniku Allaha! Myślimy o Salimie jak o synu, a on wchodzi widzieć mnie, gdy jestem odkryta. Mamy tylko jeden pokój, więc co myślisz o sytuacji? Wysłanniku Allaha, niech Allah mu błogosławi i obdarzy go pokój, powiedział: „Daj mu pięć razy zassać swojego mleka, a będzie przez to mahram”. Ona potem traktowała go jako przybranego syna. A’isha umm al-muminin potraktował to jako precedens dla bez względu na to, jakich mężczyzn chciała, aby móc ją zobaczyć. Rozkazała swojej siostrze,Umm Kulthum bint Abi Bakr as-Siddiq i córki jej brata, aby dać mleko każdemu mężczyźnie, którego chciała, żeby mogła przyjść, żeby się z nią zobaczyć. Reszta żon Proroka, niech Allah go błogosławi i obdarzy pokojem, odmówiła żeby ktoś przychodził do nich przez taką prośbą. Odpowiedzieli: „Nie! Na Allaha! Myślimy że co Wysłannik Allaha, niech Allah mu błogosławi i obdarzy go pokojem,  rozkazał tylko Sahla bint Suhayl to tylko pobłażanie dotyczące opieki nad Salimem.  Nie! Na Allaha! Nikt nie przyjdzie do nas o taką pielęgnację! To jest to, co żony Proroka, niech Allah mu błogosławi i obdarzy go pokojem, myślały o ssaniu dorosłej osoby ”. Muwatta Imam Malik Książka 30, numer 30.2.12: strona 305

To samo znajdujemy w kolekcji hadisów Sahih Muslim:

Umm Salama, żona Apostoła Allaha (‌صلی ‌اللہ ‌علیہ ‌وسلم ‌), mawiała, że wszystkie żony Apostoła Allaha (‌صلی ‌اللہ ‌علیہ ‌وسلم ‌) zaprzeczają, że ktoś z tego typu ) powinien przyjść do nich. i powiedział do Aisza: Na Allaha, nie znajdujemy tego, ale rodzaj ustępstwa udzielonego przez Wysłannika Allaha (‌صلی ‌اللہ ‌علیہ ‌وسلم ‌) tylko dla Salima i nikt nie miał wstępu (do naszych domów) z tego rodzaju wychowankami i nie zgadzamy się z tym poglądem. Sahih Muslim 3605

Więc żony Mahometa twierdziły że komenda dotycząca karmienia piersią dotyczyła tylko żony Abu Hudhayfy która miała karmić Salima. To jednak nie ma prawa działać z trzech powodów:

Po pierwsze były dwa wersy które nakazywały karmić dorosłych jeśli jeden wers był dla żony Abu Hudhayfy to dla kogo był drugi wers?

Po drugie wiemy że żona Abu Hudhayfy miała karmić 5 razy, czyli sytuacja z nim pojawiła się po tym jak wers z 10 ssaniami został uchylony. Czyli wersy o 10 ssaniach sutka nie mogły dotyczyć żony Abu Hudhayfy. Po trzecie jak widzieliśmy żona Mahometa Hafsa wysyłała mężczyzn do swojej siostry aby Ona dawała mleko 10 razy! a to oznacza że była to już stosowana praktyka zanim zamieszanie z Abu Hudhayfą się pojawiło. A to oznacza że komenda do karmienia nie mogła tylko dotyczyć żony nieszczęsnego Abu Hudhayfy i żony Mahometa o tym wiedziały. A jednak wykorzystały swoje błędne interpretacje tych komend do odrzucenia tych praktyk. Najwyraźniej żony Mahometa miały więcej zdrowego rozsądku niż ich mąż i bóg. Ony rozumiały jak idiotyczną praktyką jest wsadzanie sutków do ust mężczyzn w celu rozładowania napięcia seksualnego, one wiedziały że było absolutnym idiotyzmem wysyłanie mężczyzn przez Aishę do swojej siostry lub kuzynki za każdym razem kiedy chciała być sama z tym mężczyzną.

Czy może być dla kogoś zaskoczeniem że te wersy i praktyki które bardzo nie podobały się żonom Mahometa zniknęły po jego śmierci?

Czy może być tak że ktoś specjalnie zostawił otwartą bramkę od Owieczek ?

Możemy mieć tutaj do czynienia tylko z 2 możliwościami:

1. Aisha pozostała wierna swojemu mężowi i chciała idealnie przechować Koran i to reszta żon Mahometa w konspiracji wpuściła do domu Aishy głodną owcę po to żeby uwolnić ludzkość od jednej z najbardziej absurdalnych praktyk.

2. Albo jeśli Aisha miała jedyną spisaną wersje tych wersów reszta żon Mahometa przekonała ją do tego żeby pozbyć się tych głupot.

Ja skłaniałbym się za drugą opcją, chociaż Aisha na początku nie protestowała przeciw takim praktykom, należy pamiętać że była bardzo młoda. Była pod wpływem władzy Mahometa gdy On zmarł, Aisha miała zaledwie 18 lat. W takim wieku jednak już raczej wiedziała że jeśli kobieta chce uniknąć seksualnego napięcia to nie powinna wsadzać swoich sutków do ust mężczyzn. Ale mamy jeszcze jeden mały dowód wspierający zaangażowanie Aishy w cały ten spisek Owca nie zjadła tylko wersów dotyczących karmienia piersią ale również ukamienowania cudzołożnic! Aisha została raz oskarżona o cudzołożenie i gdyby Mahomet nie dostał specjalnego objawienia gwarantującego jej niewinność, mogła by skończyć ukamienowana! Oskarżenie o cudzołóstwo sprawiło że była Ona niezwykle ostrożna w swoich kontaktach z innymi i to dlatego jej siostry i kuzynki karmiły za nią. Gwarantowała sobie w ten sposób bezpieczeństwo, nie trzeba detektywa żeby zrozumieć strach Aishy przed ukamienowaniem!

I jej Owca zjadła jedną kopie, przypadek? Nie, KONSPIRACJA!

A teraz 10 wniosków z całego tego zamieszania:

1. Żony Mahometa wiedziały więcej o ludzkiej naturze od Allaha, a to oznacza że miały większą wiedzę od Allaha. 2. Allah w Koranie stwierdza w Surze 15 wers 9 że będzie chronił Koran przed korupcją, a jednak żony Mahometa potrafiły zniszczyć wersy Koranu, więc żony Mahometa miały większą władze od Allaha jak również i OwcaAllah nie potrafił ochronić Koranu przed Owcą!

Zaprawdę, My posłaliśmy napomnienie i My jesteśmy jego stróżami! Józef Bielawski

3. Żony Mahometa miały odwagę żeby usunąć tę okropną praktykę z Koranu i dlatego były większe w swojej dobroci od Allaha co rodzi pytanie: Żony Mahometa miały większą władzę i dobroć, potrafiły nawet zniszczyć wersy Koranu! dlaczego więc muzułmanie czczą Allaha? skoro jego żony przewyższają go pod każdym względem! 4. Jeśli żony Mahometa celowo zniszczyły wersy Koranu, oznacza to że wiedziały że ich mąż jest fałszywym prorokiem, niestety dla nich karą za porzucenie islamu jest śmierć więc musiały siedzieć cicho. 5. WIelu muzułman dziś nie wierzy w doktrynę abregacji która mówi że niektóre wersy Koranu uchylają inne wersy Koranu a jednak wasze źródła mówią że Koran anuluje Koran, dlaczego dzisiejsi muzułmanie nie wierzą w te ortodoksyjne nauki? 6. Islamiści twierdzą że Koran jest wyryty na kamiennych tabletach w niebie, jednak zwróć uwagę że sam siebie zaprzecza! Jedne wersy mówią że 10 razy trzeba dać sutek do ssania a inne wersy mówią że 5 razy wystarczy, Koran jest wiecznie sprzeczny! 7. Koran który dziś czytamy jest odmienny od tego wiecznego Korany wyrytego w niebie, który jest lepszy? 8. Muzułmańscy klerycy powtarzają muzułmanom że Koran jest idealnie przechowany od czasów Mahometa pomimo tego że wiedzą o tym wszystkim co jest tu napisane a nawet więcej. Według islamskich źródeł całe rozdziały Koranu zostały utracone, duże fragmenty Koranu zostały utracone, wersy zostały utracone. Muzułmańscy klerycy kłamią w żywe oczy. 9. Jeśli muzułmańscy klerycy kłamią o historii Koranu o czym jeszcze kłamią? 10. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej odwiedź ten kanał >> Youtube

źródło https://www.youtube.com/watch?v=0taTSaUO2hM&t=346s

Tłumaczenie Marek_P garazbatmana@gmail.com