ISLAMBLOG

Wszystko o ISLAMIE

 

Przemoc tłumu w islamie: Dlaczego to wina Mahometa

utworzone przez | gru 8, 2021 | Artykuły, Koran, Mahomet, Religia, Religia Pokoju | 91 Komentarze

Przemoc tłumu w islamie: dlaczego to wina Mahometa

David wood

Mam dla was bardzo prosty i łatwy do zrozumienia punkt, który można wskazać naszym islamskim przyjaciołom za każdym razem kiedy rozwścieczona banda islamistów dokonuje mordu na rzekomych bluźniercach. Będziecie mogli również pokazać swoim islamskim przyjaciołom że to sam Mahomet jest winien całej przemocy w islamskich społecznościach.

Na tej stronce w różnych artykułach było już o wielu przypadków przemocy spowodowanych przez Mahometa. Lubił on na przykład wynajmować zabójców do likwidowania swoich przeciwników politycznych, torturował człowieka aby ten mu wskazał gdzie trzyma kasę, lub o tym jak bestialsko kazał zabijać więźniów, itd. 

Teraz jednak przytoczę pewne opowiadanie które jest tak okropne że łatwo jest przeoczyć pewien istotny szczegół. 

Najpierw zapoznajmy się z hadisem z najbardziej zaufanych kolekcji:Rozdział: Orzeczenie o znieważających proroka باب الْحُكْمِ فِيمَنْ سَبَّ النَّبِيَّ صلى الله عليه وسلم Opowiedział Abdullah Ibn Abbas:

Niewidomy mężczyzna miał niewolnicę-matkę, która znieważała Proroka (ﷺ) i dyskredytowała go. Zabronił jej, ale Ona nie przestała. Upomniał ją, ale nie porzuciła nałogu. Pewnej nocy zaczęła oczerniać Proroka (ﷺ) i wyzywać go. Wziął więc sztylet, położył go na jej brzuchu, przycisnął i zabił ją. Dziecko, które znalazło się między jej nogami, zostało umazane krwią, która tam była. Gdy nadszedł ranek, Prorok (ﷺ) został o tym poinformowany.

Zebrał ludzi i powiedział: „Zaklinam przez Allaha człowieka, który dokonał tego czynu i zaklinam go swoim prawem, aby wstał”. Przeskakując między ludźmi i drżąc mężczyzna wstał.

Usiadł przed Prorokiem (ﷺ) i powiedział: „Wysłanniku Allaha! jestem jej panem; znęcała się nad tobą i dyskredytowała Cię. Zabroniłem jej, ale Ona nie przestała i zganiłem ją, ale nie porzuciła nałogu. Mam od niej dwóch synów są jak perły, a ona była moją towarzyszką. Zeszłej nocy zaczęła cię oczerniać i dyskredytować. Wziąłem więc sztylet, położyłem go na jej brzuchu i naciskałem, aż ją zabiłem”.

Następnie Prorok (ﷺ) powiedział: „Och bądź świadkiem, nie ma odwetu za jej krew”. Sunan Abi Dawud 4361W tej okropnej historii łatwo przeoczyć bardzo istotny szczegół, który jest powiązany z przemocą tłumu w dzisiejszym świecie. Przez sposób w jaki jest napisany ten hadis łatwo go przeoczyć.

Lahore: Lahore High Court (LHC) uniewinnił chrześcijanina skazanego na śmierć za rzekome bluźnierstwo, które doprowadziło również do spalenia ponad 100 domów w dzielnicy zdominowanej przez chrześcijan w Badami Bagh.

Mianowicie hadis mówi nam że niewolnica znieważała Mahometa i że nie było kary za to morderstwo, gdyż obrażała Mahometa. Więc w związku z tym nie ma problemu w zamordowaniu kogoś za obrazę Mahometa. Z tym już można mieć wielki problem ale zwróć uwagę że problem jest znacznie większy!

Pomyślmy teraz, skąd wiemy co niewolnica mówiła? Skąd wiemy że obrażała Mahometa? Jedynym dowodem przeciwko niej, jest zeznanie jej pana, który ją bestialsko zamordował!

Jedyny dowód przeciwko niej pochodzi od jej mordercy!

Akty wiary: dlaczego ludzie giną z powodu bluźnierstwa w Pakistanie

Pomyślmy nad tym z perspektywy śledztwa! Muzułmanie znajdują ciało dziewczyny która została zadźgana na śmierć, mówią o tym Mahometowi a ten mówi że ten kto to zrobił ma wstać. Morderca wie o tym że to tylko kwestia sekund zanim ktoś wstanie i powie: „chwila my ją znamy ona była przecież niewolnicą takiego i takiego, należała do Ciebie a teraz nie żyje!”. Więc morderca wstaje i mówi: „Tak, brutalnie ją zamordowałem ale nie mogłem się powstrzymać, ponieważ obraziła Cię!”. I tak oto mordercy, uchodzi morderstwo płazem, Mahomet mówi że nie będzie za to odwetu w końcu naśmiewała się z niego. 

Być może naprawdę naśmiewała się z Mahometa, jak można ją winić? Mahomet to najbardziej oczywisty fałszywy prorok w historii fałszywych proroków! 

Ale skąd mamy wiedzieć czy w ogóle cokolwiek mówiła o Mahomecie? Skąd mamy wiedzieć że jej pan nie zamordował jej z zupełnie innego powodu? 

Skąd mamy wiedzieć że nie zamordował jej bo zupa była za słona? Albo za to że nazwała go impotentem lub przegrańcem? Albo dlatego że naśmiewała się z rozmiaru jego konta bankowego? 

Zabójca mógł ją zamordować z każdego powodu a potem powiedzieć Mahometowi że go obraziła wiedząc że to pozwoli mu na uniknięcie kary! 

Mahomet ustanowił tutaj bardzo groźny precedens. 

Pakistan: chrześcijańska matka i jej syn brutalnie zlinczowani na śmierć przez islamski tłum z powodu bluźnierstwa

Ile razy słyszeliśmy w wiadomościach o tym że tłum brutalnie kogoś morduje za bluźnierstwo? Ile razy słyszymy że ktoś w tłumie twierdzi że zabity osobnik obraził Mahometa lub Koran? Albo ile razy słyszymy że jedyny dowód na rzekome bluźnierstwo pochodzi od osoby z którą ta ofiara była w konflikcie? 

Widzimy to za każdym razem! Dlaczego ludziom uchodzi morderstwo przez tłum płazem? Właśnie z powodu Mahometa! 

Ludzie w Pakistanie wiedzą że jeśli jesteś z kimś w konflikcie a w szczególności z Chrześcijaninem lub Hindu, wszystko co musisz zrobić to zacząć krzyczeć: „ratujcie islamscy bracia ten ktoś obraża Mahometa, ten ktoś spalił Koran!”. Od razu zbiera się tłum i umęczają takiego na śmierć za Ciebie!

Rząd nie może nic z tym zrobić gdyż problem pochodzi od samego Mahometa! 

Zgodnie z Mahometem wszystko co musisz zrobić, to powiedzieć że ktoś go obraził i masz ułaskawienie od morderstwa! 

Pakistański tłum linczuje i pali człowieka z Sri Lanki za rzekome bluźnierstwo.

Warto się ze wszystkim powyżej podzielić ze znajomymi. Teraz kiedy będziecie słyszeć o mordach i podpaleniach kogoś w islamskich krajach, będziecie wiedzieć co tak naprawdę mogło się stać. 

Źródło >>TUTAJ<<

Acts17Apologetics

Tłumaczenie Marek_P