ISLAMBLOG

Wszystko o ISLAMIE

 

Próba zamknięcia krytyki islamu dzięki narzędziu: „ISLAMOFOBIA”

utworzone przez | gru 2, 2021 | Wiadomości | 0 komentarzy

W najnowszej książce Diane Weber Bederman „Przemysł islamofobii: podstępna infiltracja islamu na Zachód” przedstawia cel przemysłu „islamofobii”, jakim jest powstrzymanie wszelkiej krytyki islamu, jednocześnie propagując irracjonalny i szkodliwy pogląd na islam. jako „wyścig”.

Do tej pory powinno być dobrze zrozumiane, że wolność wypowiedzi w wolnych społeczeństwach obejmuje prawo do obrazy. Nie ma takiego samego prawa do obrażania islamu w państwach szariatu. W obecnej erze Bractwo Muzułmańskie, wspierane przez swoje filie i kraje islamskie, takie jak Katar, infiltrowało wolne społeczeństwa na każdym poziomie, starając się zaszczepić strach przed krytyką ideologii islamskiej. Diane Bederman skutecznie wskazuje, że za pomocą przemysłu „islamofobii”, który jest hojnie finansowany z zagranicy, istnieje agresywny nacisk na uciszenie każdego, kto krytykuje lub kwestionuje jakikolwiek aspekt islamu.

Książka Bedermana wyjaśnia w jaki sposób przemysłowi „islamofobii” udało się podstępnie zdominować sieć antyrasistowską, próbując zmienić islam, religię i ideologię polityczną, w rasę. Ostrzega również przed manipulowaniem prawem w celu powstrzymania krytyki islamu, który jest uważany za „obraźliwy”, „rasistowski” i „nienawistny”, a tym samym sprzeczny z prawami człowieka.

Diane Weber Bederman jest kapelanką z doświadczeniem w naukach ścisłych i humanistycznych. Jest felietonistką i blogerką pasjonującą się religią, etyką, polityką i zdrowiem psychicznym. Jest także autorką książki: The Definitive Biography of Evil oraz Back to the Ethic: Reclaiming Western Values. Miałem kilka własnych pytań do pani Bederman:

The #IslamophobiaIndustry: The Insidious Infiltration of Islam into the West

JIHADWATCH