ISLAMBLOG

Wszystko o ISLAMIE

 

Prezes „All India Imam Association”: Każda kobieta będzie rządzić 72 dziewicami, które jej mąż dostanie w raju

utworzone przez | sty 19, 2022 | Wiadomości | 145 Komentarze

W rzeczywistości Koran nie mówi nic o tym, jaki raj będzie wyglądał dla kobiet, podczas gdy dla mężczyzn będzie to niekończący się burdel.

„„ Będziesz szefem 72 dziewic twojego męża ”:  HinduPost, 12 stycznia 2022 (dzięki The Religion of Peace):

Maulana Sajid Rashidi, prezes All India Imam Association, w niedawnym wywiadzie podkreślił kilka kwestii dotyczących islamu, dodając że polityka wpływa na współczesną społeczność muzułmańską, która jak powiedział odeszła od „prawdziwej religii”. Ponadto stwierdził, że 72 dziewic są dostępne dla mężczyzn w Jannat (islamskie niebo) jako nagroda za ich „dobre uczynki” na ziemi.

Rashidi udzielił wywiadu pakistańskiemu dziennikarzowi Arzoo Kazmi. Kiedy zapytała „czy alkohol, 72 dziewice są w niebie (jannat) nie oznacza rozpusty”? Maulana Rashidi odpowiedział: „72 dziewice zostały przewidziane w Koranie jako nagroda dla ludzi za dobre uczynki, które czynią na ziemi”. Dziewice lub hurys to to kobiety o nienaturalnej urodzie, która według islamskich tekstów religijnych będzie dostępna dla przyjemności mężczyzn w Jannat.

Zapytany, dlaczego nie przewidziano takiego przepisu dla kobiet, najpierw odpowiedział, że kobieta zostanie głową 72 dziewic, które dostaje jej mąż. Kiedy Kazmi ubolewał, że kobieta utknęła z tym samym ziemskim mężem nawet w raju, podczas gdy mąż będzie miał stado piękności do wyboru, Rashidi nie odpowiedział i powiedział, że Kazmi powinien zadać to pytanie Allahowi, który dokonał tych przepisów dla muzułmanów w niebie.

Powiedział również, że w Koranie wspomniano, że mężczyźni byliby nagradzani dziewicami, podczas gdy kobiety ponownie połączyłyby się z mężem, jeśli wykonał wystarczająco dużo dobrych uczynków, aby dostać się do nieba. Uważał, że przepisy dotyczące alkoholu w niebie są „inne” niż na ziemi. Prawdziwy Mahometanin to ten, który postępuje zgodnie ze wszystkim, co zostało powiedziane w Koranie. Był zdania, że ​​jeśli Allah udostępnił w niebie pewne rzeczy, w tym dziewicy, to ludzie powinni się nimi cieszyć.

Maulana krytycznie odnosił się do następcy tronu Arabii Saudyjskiej Mohammeda bin Salmana Al Sauda, ​​którego uważa za Żyda. Stwierdził że Salman wprowadzał wszystko to, co zostało zakazane przez Koran, takie jak hazard, alkohol itp., aby zapewnić muzułmanom odejście od prawdziwej religii. Dalej stwierdził że muzułmanie są korumpowani przez tych, którzy udają muzułmanów, ale w rzeczywistości są Żydami. Maulana Rashidi wyraził opinię, że Żydzi i chrześcijanie spiskowali, aby nadać islamowi złe imię i jako przykład podał 11 września jako żydowski spisek.

Należy zauważyć, że Maulana opiera wszystkie swoje opinie na Koranie. Nawet gdy mówi się nam, że istnieją różne „interpretacje” islamu, opinie Maulany Rashidi wyraźnie wskazują na jeden islam, który czerpie swoje zasady z Koranu i hadisów w całości…

JIHADWATCH