ISLAMBLOG

Wszystko o ISLAMIE

 

Pakistan: Człowiek pobity i spalony za rzekome bluźnierstwo

utworzone przez | gru 4, 2021 | Wiadomości | 4 Komentarze

To nie jest przykład „ekstremizmu”, Islam nakazuje śmierć za bluźnierstwo. Śmierć jest przewidziana dla tych, którzy wspominają „coś niedopuszczalnego o Allahu, Proroku lub islamie”. Takie prawa oparte są na fragmentach hadisów i Sira, w której Mahomet nakazuje mordowanie ludzi, którzy go znieważyli.

Należą do nich ponad stuletni Abu Afak oraz poetka Asma bint Marwan. Abu Afak został zabity we śnie, w odpowiedzi na pytanie Mahometa: „Kto mnie pomści na tym łajdaku?” Podobnie Mahomet przy innej okazji zawołał: „Czy nikt nie uwolni mnie od tej córki Marwana?” Jeden z jego wyznawców, Umayr ibn Adi, udał się tej nocy do jej domu, gdzie zastał ją śpiącą obok dzieci. Najmłodsze, karmiące niemowlę, było w jej ramionach. Ale to nie powstrzymało Umayra przed zamordowaniem jej i dziecka. Mahomet pochwalił go: „Wyświadczyłeś wielką przysługę Allahowi i Jego Posłańcowi, Umajrowi!” (Ibn Ishaq, strony 674-676)

Potem był Ka’b bin Al-Ashraf, Mahomet zapytał: „Kto jest gotów zabić Ka’b bin Al-Ashraf, który skrzywdził Allaha i Jego Apostoła?” Jeden z muzułmanów, Muhammad bin Maslama, odpowiedział: „Apostole Allaha! Chcesz, żebym go zabił? W takim razie pozwól mi powiedzieć (fałszywą) rzecz (tz. oszukać Kaba).” Mahomet odpowiedział: „Możesz to powiedzieć”. Muhammad bin Maslama okłamał Ka’ba, zwabiając go w swoją pułapkę i zamordował go. (Sunan Abi Dawud 2768)

Przeczytaj więcej:

MAHOMET I ŚMIERĆ KOBIETY ASMA BINT MARWAN

MAHOMET I MORDERSTWO ABU AFAKA

Mężczyzna torturowany i spalony żywcem za bluźnierstwo został oskarżony o wyrzucenie wersetów Koranu do kosza na śmieci

Aktualizacja tej historii. Fanatycy w Pakistanie zabijają i palą Sri Lanki National z powodu „bluźnierstwa”, Swarajya, 3 grudnia 2021 r.:

Obywatel Sri Lanki, zidentyfikowany jako Priyantha Kumara, został zabity i spalony przez tłum za lekceważenie Koranu w pakistańskiej dzielnicy Sialkot.

Na nagraniu ofiarę można zobaczyć podpaloną, a wielotysięczny tłum wznosi hasła „Gustaakh-e-Nabi ki ek saza, sar tan se juda sar tan se juda”.

W mrożącym krew w żyłach przypadku barbarzyństwa fanatyczny tłum w Pakistanie zabił i spalił kierownika fabryki, oskarżając go o brak szacunku dla Koranu w piątek (3 grudnia)….

JIHADWATCH