ISLAMBLOG

Wszystko o ISLAMIE

 

Niemcy: Muzułmański migrant dźga mężczyznę, a potem ścina mu głowę

utworzone przez | sie 1, 2021 | Wiadomości | 1 komentarz

„Somalijczyk dźga bezdomnego w Niemczech, a następnie odcina mu głowę”, Ditta Kotoučová, Remix News, 27 lipca 2021 

Tydzień temu 21-latek dźgnął nożem 52-letniego mężczyznę w schronisku dla bezdomnych w niemieckim mieście Regen. Lokalna policja ujawniła incydent w poniedziałek, dodając, że zabójca odciął głowę ofierze nożem. Sprawca odmawia składania zeznań, więc śledczy nie poznali jeszcze motywu tej szczególnie brutalnej zbrodni.

Dziennik Die Welt który donosił o sprawie stwierdził, że według policji lekarz medycyny sądowej stwierdził podczas sekcji zwłok, że ofiara nie żyła w momencie ścięcia. Podejrzany który przybył do Niemiec z Somalii został zatrzymany kilka godzin po zbrodni, a następnie przewieziony do szpitala rejonowego.

Rzecznik lokalnej policji powiedział, że nie jest jeszcze jasne, jaki był motyw napastnika. Na razie podejrzany odmawia współpracy z policją i nie będzie zeznawał.

„Zakładamy, że doszło do sporu między sprawcą a ofiarą i obaj mężczyźni się znali. Jak dotąd nic nie wskazuje na motyw polityczny lub religijny” – powiedział rzecznik.

Dodał że w ostatnich miesiącach sprawca był odpowiedzialny za kilka kradzieży i zranienie kogoś innego. Był już kiedyś leczony w szpitalu okręgowym.

Regen Mayor Andreas Kroner skrytykował odpowiedzialne władze za niepoinformowanie miasta o niebezpieczeństwie stwarzanym przez podejrzanego.

„Po pierwszym pobycie w szpitalu okręgowym został po prostu odesłany do nas, nikt nam nic nie powiedział. To jest dla mnie nie do przyjęcia” – powiedział….

Źródło JIHADWATCH