ISLAMBLOG

Wszystko o ISLAMIE

 

Niemcy: Krewni muzułmanina który zabił kobietę, drwią z ofiary: „Dziewczyna naruszyła honor mojego brata”

utworzone przez | lip 18, 2021 | Wiadomości | 4 Komentarze

Niewielu na sali sądowej prawdopodobnie zdawało sobie sprawę z wagi tego, co powiedziała siostra mordercy. Stwierdzenie, że ofiara „bawiła się” „honorem” swojego brata, oznaczało, że zabicie jej było uzasadnione, jeśli chodzi o rodzinę zabójcy.

Dortmund – To był gorzki dzień dla ojca ofiary morderstwa Juvy-Ann (22). Drugiego dnia procesu przed Sądem Okręgowym w Dortmundzie głos zabrali m.in. krewni domniemanego zabójcy Alima K. (24 l.) – ich zeznania musiały brzmieć jak kpina dla Hansa Joachima F. (68). .

Alim K. (24) podobno zmasakrował swoją byłą dziewczynę w czwartym miesiącu ciąży w Hamm z 76 ranami kłutymi. Raz za razem, zgodnie z aktem oskarżenia, w szale krwi wbijał ostrze w ciało bezbronnej dziewczyny, niemal odcinając jej głowę nożem.

Ale jego krewni nie pozwolili, by cokolwiek wyszło od „ich” Alima K. Tak szydził szwagier oskarżonego, Engin Ö. (39), o Juvy-Ann: „Była bardzo agresywna, miała włosy na zębach. Ale znam Alim jako kochającą, pomocną i towarzyską osobę. Zawsze był taki ciepły i gościnny. Juvy-Ann wciągnęła go w swoje psychologiczne gry. ”

Siostra Nuray K. (37 l.): „Dziewczyna bawiła się na honorem mojego brata. Miał przez nią depresję, chciał się nawet zabić”.

To Alim K. groził, maltretował, kontrolował i bił Juvy-Ann miesiącami. Według informacji BILD potwierdzają to dzienniki czatów. Hans Joachim F. do BILD: „Tutaj próbuje się zmienić sprawcę w ofiarę”.

Przy okazji: Alim K. na razie nie chce zeznawać. Adwokat obrony, dr Michael von Glahn (64 lata), zapytany przez BILD: „Mój klient musi najpierw wczuć się w atmosferę procesu”. 

Proces trwa.

Źródło JihadWatch