ISLAMBLOG

Wszystko o ISLAMIE

 

Niemcy: Afgański muzułmanin ubiegający się o azyl gwałci dwie dziewczynki w wieku 11 i 13 lat

utworzone przez | gru 10, 2021 | Wiadomości | 12 Komentarze

Dlaczego tak się dzieje? We Francji muzułmanin cytował Koran podczas gwałcenia swojej ofiary. Ocalona z muzułmańskiego zbiorowego gwałtu w Wielkiej Brytanii powiedziała, że ​​jej gwałciciele cytowaliby jej Koran i wierzyli, że ich działania są usprawiedliwione przez islam. Nie było więc niespodzianką, gdy muzułmańscy migranci we Francji zgwałcili dziewczynę i nagrali ten gwałt, chwaląc Allaha i przywołując Koran. W Indiach muzułmanin dał Koran i dywanik modlitewny kobiecie, którą trzymał w niewoli i wielokrotnie gwałcił. A ofiara gwałciciela wspominała: „Powiedział mi, że zgodnie z islamem wolno mu zgwałcić osobę niewierzącą. Powiedział, że gwałcąc mnie, zbliża się do Boga… Powiedział, że zgwałcenie mnie jest jego modlitwą do Boga.” W Indiach muzułmanin porwał i zgwałcił 14-letnią hinduską dziewczynę i zmusił ją do czytania Koranu i islamskich modlitw. W Pakistanie inna chrześcijanka opowiadała, że ​​jej gwałciciel również był religijny: „Rzucił mnie na łóżko i zaczął mnie gwałcić. Domagał się, abym za niego wyszła i nawróciła się na islam. Ja odmówiłem. Nie chcę zaprzeczyć Jezusowi, a on powiedział, że jeśli się nie zgodzę, to mnie zabije.” Gwałciciele zażądali, aby rodzina innej dziewczynki wydała ją im, twierdząc że podczas gwałtu recytowała islamskie wyznanie wiary i dlatego nie może żyć wśród niewiernych.

Jednak każdy, kto zwróci na to wszystko uwagę, zostanie potępiony jako „rasista” i „islamofob” i odpowiednio zignorowany.

„Pięć lat więzienia za molestowanie dzieci”, przetłumaczone z  Andreas Wegener, zdjęcie, 3 grudnia 2021 

Dortmund – więzienie dla afgańskiego gwałciciela dzieci z północnego Dortmundu!

W czwartek sędziowie wysłali ubiegającego się o azyl Zubyra S. (24 lata) do więzienia na pięć lat. Jego sprawa wywołała horror w całym kraju w 2020 roku. Wtedy wyszło na jaw, że handlarz narkotyków został zwolniony po rzekomym gwałcie dziecka (11) – a wkrótce potem zaatakował dziewczynę (13) w piwnicy na rowery.

Zubyr S. rzekomo zgwałcił jedenastolatkę. Został zwolniony z aresztu i podobno zwabił swoją drugą ofiarę z placu zabaw.

Werdykt dotyczył jednak tylko drugiego ataku – pierwsza sprawa została rozdzielona, ​​ponieważ ofiara tylko raz pojawiła się na rozprawie i od tego czasu nie została odnaleziona. Według informacji BILD, dziewczyna żyje w całkowicie odludnych warunkach.

Izba karna uznała zeznania 13-latka za absolutnie wiarygodne. Sędzia Ulf Pennig (60 lat): „Oskarżony pod pretekstem zwabił N. do rowerowni, aby dokonać na niej czynności seksualnych. Zdawał sobie sprawę, że miała dopiero 13 lat.” Nawet zewnętrzne wrażenie świadka było „niewątpliwie wrażeniem niedoświadczonego seksualnie dziecka”.

Zubyr S dostał za to cztery lata. Był też rok na posiadanie 142,2 grama marihuany. Oraz: w przypadku ponownego pojawienia się pierwszej ofiary grozi dodatkowy wyrok pozbawienia wolności.

Wyrokiem sędziowie przychylili się do wniosku prokuratora. Obrońcy Dieter Axmann (56) i Christian Kucera (52) zażądali uniewinnienia. Krytykowali „sugestywne przesłuchanie świadka na policji” i wierzyli klientowi, że seks w piwnicy jest dobrowolny. „To założenie jest – delikatnie mówiąc – całkowicie odległe od prawdziwego życia” – mówi Pennig.

JIHADWATCH