ISLAMBLOG

Wszystko o ISLAMIE

 

Naśladowcy Mahometa całowali jego nagie ciało…

utworzone przez | gru 14, 2021 | Artykuły, Mahomet, Religia | 100 Komentarze

Naśladowcy Mahometa całowali jego nagie ciało, tak jak całują czarny kamień w Kaabie! 

David Wood

Na pewno wszyscy się zgadzamy że są różnice między kulturami i że jeśli coś jest normalne w jednej kulturze może być dziwne w innej. Islamscy apologeci odwołują się do różnic kulturowych bardzo często broniąc swojego proroka. Szczególnie wtedy kiedy my cytujemy źródła z których dowiadujemy się że Mahomet współżył seksualnie z 9 letnią dziewczynką! Albo kiedy współżył ze swoimi niewolnicami, albo kiedy ukradł żonę swojemu własnemu adoptowanemu synowi. Albo kiedy pozwalał swoim naśladowcom zatrudniać prostytutki, albo kiedy ssał i całował języki małych chłopców. O czym wszystkim są obszerne materiały na tej stronie. Kiedy to mówimy, islamscy apologeci mówią nam że:

 „…no ale to była inna kultura więc mamy się wstydzić że to wytykamy…”. 

Pojawia się tu jednak oczywisty problem, mianowicie ci sami islamscy apologeci chcą imitować Mahometa w każdy możliwy sposób! Nawyki i zwyczaje Mahometa są dość ważne w dialogu z muzułmanami i w tym czy My mamy ich w ogóle brać na poważnie. Naturalnie jesteśmy bardzo otwarci, więc bardzo dokładnie wysłuchamy naszych islamskich przyjaciół, kiedy będą nam tłumaczyć dlaczego Mahomet uniósł koszule i pozwolił żeby inny mężczyzna całował go po ciele!

Oczywiście nasi islamscy przyjaciele od razu będą musieli na szybko wymyślić odpowiedź, gdyż jak zwykle nigdy tego wcześniej nie słyszeli! Ich liderzy ukrywają takie historie przed nimi, przeczytajmy interesujący nas hadis, jak zwykle tłumaczy wujek google:


43 Ogólne zachowanie (Kitab Al-Adab) (161)Rozdział: O całowaniu ciała(161)باب فِي قُبْلَةِ الْجَسَدِ Opowiedział Usajd ibn Hudayr:

AbdurRahman ibn AbuLayla, cytując Usajda ibn Hudayra, człowieka z Ansarów, powiedział, że podczas gdy miał skłonność do żartowania i rozmawiania z ludźmi i rozśmieszania ich, Prorok (ﷺ) szturchnął go pod żebra kijem. Powiedział: Pozwól mi wziąć odwet. Powiedział: weź odwet. Powiedział: Ty nosisz koszulę, a ja nie. Prorok (ﷺ) następnie podniósł koszulę, a mężczyzna objął go i zaczął całować jego bok. Potem powiedział: To jest to, czego chciałem, Wysłanniku Allaha!

حَدَّثَنَا عَمْرُو بْنُ عَوْنٍ، أَخْبَرَنَا خَالِدٌ، عَنْ حُصَيْنٍ، عَنْ عَبْدِ الرَّحْمَنِ بْنِ أَبِي لَيْلَى، عَنْ أُسَيْدِ بْنِ – رَجُلٍ مِنَ الأَنْصَارِ – قَالَ بَيْنَمَا هُوَ يُحَدِّثُ الْقَوْمَ وَكَ ا .‏ فَقَالَ ‏ “‏ اصْطَبِرْ ‏”‏ ‏.‏ قَالَ إِنَّ عَلَيْكَ قَمِيصًا وَلَيْسَ عَلَىَّ قَمِيصٌ ‏.‏ فَرَفَعَ النَّبِيُّ صلى الله عليه وسلم عَنْ قَمِيصِهِ فَا ل ل ال

Ocena: Sahih w łańcuchu (Al-Albani) صحيح الإسناد (الألباني) حكم: Referencje : Sunan Abi Dawud 5224


Przeczytajmy to jeszcz raz teraz kiedy już wiemy że kompan Mahometa, Usajad, był cały czas trwania tej sceny bez koszulki! 

Czyli AbduRahman cytuje Usajada, człowieka z plemienia Ansar, który bez koszulki rozśmieszał i zabawiał Mahometa. Wszyscy musieli się dobrze bawić i musiało być bardzo wesoło, kiedy wszyscy mogli podziwiać jego nagi tors. Rozbawiony Mahomet szturchnął go kijem pod żebra, bezkoszulkowy kompan Mahometa powiedział, „Pozwól mi wziąć odwet za to że szturchnołeś mnie w moje nagie żebra. Mahomet odparł, „O tak weź odwet mój przyjacielu bez koszulki, należy Ci się!”. Usajad powiedział, „no ale Ja jestem bez koszulki a Ty nie, o tak, musisz coś zdjąć żebym mógł Ci oddać”. Mahomet więc wstał i uradowany podniósł delikatnie i ze wdziękiem swoją koszulkę a jego półnagi kompan ucieszony zaczął go obejmować, obmacywać i całować jego bok… ummm… i na końcu powiedział, „Tego właśnie chciałem wysłanniku Allaha!”.

To wygląda jak czytanie scenariusza gej porno zrobionego przez ISIS!

Odpowiedź jaką usłyszymy od naszych islamskich przyjaciół którzy nigdy tego wcześniej nie słyszeli, gdyż ich liderzy to ukrywają przed nimi, będzie mniej więcej brzmieć:

… ooo no wiecie, to było zupełnie normalne że, podnosiło się koszulki po to żeby sobie całować białe nagie ciałka… jednocześnie mówiąc jak bardzo się tego chciało… 

Wiem że istnieją takie jak Francja gdzie, mężczyźni mają w zwyczaju się całować w policzek. W Biblijnych czasach było zupełną normalnością że mężczyźni witali się pocałunkiem. Ale całowanie nagiego ciała innego mężczyzny, obmacywanie go i mówienie mu jak się tego bardzo chce, to trochę inna sprawa. Do mężczyzn którzy to czytają, czy potraficie sobie wyobrazić spotkanie z kolegą, które kończy się całowaniem ciała i obmacywaniem? Czy potraficie to sobie wyobrazić? Toć to wstrętne!

Ale właśnie takie rzeczy wyprawia moralny autorytet dla całej ludzkości ze swoim naśladowcom! Teraz jeśli nasi islamscy przyjaciele powiedzą że to zupełnie normalne w islamie i nic dziwnego się nie stało, czy wy naprawdę myślicie że to normalne? Albo mówicie tak gdyż dopiero się tego dowiedzieliście czytając ten artykuł, że wasz prorok tak robił. Czy jesteście wytrenowanie żeby wszystkie idiotyzmy waszego proroka automatycznie zwalać na kulturę? 

Jeśli gdzieś by weszliście i zobaczyliście swojego ulubionego islamskiego apologetę bez koszulki całującego i obmacowującego innego islamistę bez koszulki co byście zrobili? Nie wydałoby się to wam w ogóle wstrętne? Jeśli zobaczylibyście Muhammada Hijaba całującego bok Ali Dawhy, obaj bez koszulek i jeszcze Ali Dawha mówi że tego pragnie i jest z tego dumny! Chcecie nam powiedzieć że to byłoby normalne?

Czy to są rzeczy które lubicie oglądać? Gdybyście byli w domu Zakera Naika i zabawiali byście go bez koszulki a On śmiejąc się by was stuknął laską w żebra i Ty byś powiedział: „… o Doktorze, Islam mówi że należy mi się odwet” Naik odpowiada: „o tak, bardzo Ci się należy!”. Ty na to mówisz:„ ale Doktorze, Ty masz koszulkę a Ja nie mam, musisz ją ściągnąć”. Naik mówi:„dobry punkt, Ja podniosę swoją!”. Naik podciąga koszulkę a Ty zaczynasz go obejmować, obmacywać i całujesz jego bok z dołu do góry i tak w kółko, jednocześnie mówiąc mu jak bardzo tego chciałeś! Czy to byłoby dla ciebie zupełnie normalne? 

Gdyby to był jedyny wstrętny hadis o Mahomecie nie byłoby tak źle, ale kiedy mówimy o kimś kto chodził pokryty spermą. Człowieku który dosłownie oświadczył się małemu dziecku które się czołgało przed jego nogami! Musimy w takiej sytuacji wyciągnąć wniosek że ten hadis potwierdza, iż Mahomet był chorym, wstrętnym, dziwnym psycholem!

Acts17Apologetics

Źródło

Tłumaczenie Marek_P