ISLAMBLOG

Wszystko o ISLAMIE

 

MÓJ ULUBIONY WERS KORANU

utworzone przez | lip 3, 2021 | Allah, Koran, Uncategorized | 10 Komentarze

DAVID WOOD

Koran zawiera wiele ciekawych wersów, postaram się teraz przedstawić wam mój ulubiony wers który przewyższa wszystkie inne!

Większości mogłoby się wydawać że moim ulubionym wersem będzie Sura 9:29 która mówi:

Zwalczajcie tych, którzy nie wierzą w Boga i w Dzień Ostatni, który nie zakazują tego, co zakazał Bóg i Jego Posłaniec, i nie poddają się religii prawdy – spośród tych, którym została dana Księga – dopóki oni nie zapłacą daniny własną ręką i nie zostaną upokorzeni. 9:29 Józef Bielawski

W wersie tym Allah nakazuje islamistom zwalczać żydów i chrześcijan dopóki nie zapłacą charczu i nie zostaną upokorzeni, ale Ja was zaskocze i powiem że wcale nie jest to mój ulubiony wers. Ten wers można wiele razy cytować żeby pokazać 14 stuleci dżihadu przeciwko niewiernym.

Kiedy jakiś muzułmanin powie że Koran zawiera naukowe fakty wtedy można mu przytoczyć wers 18:86 w którym Allah stwierdza że niejaki O Zu`l-Karnajnie dotarł do miejsca w którym dosłownie zachodzi słońce. I jak się okazuje zachodzi w błotnistej kałuży.

A kiedy dotarł do zachodu słońca, to zobaczył, że ono schodzi do jakiegoś błotnistego źródła; a przy nim napotkał jakiś lud. Powiedzieliśmy: “O Zu`l-Karnajnie Albo ukarzesz ich, albo też postąpisz względem nich pięknie.” 18:86 Józef Bielawski

Ale nawet ten wers nie jest moim ulubionym wersem pomimo tego że wszystko w nim zawarte jest kompletną bzdurą! Więc może 67:5 w którym Allah stwierdza że gwiazdy to lampy, a spadające gwiazdy to rakiety którymi Allah strzela do Dżinów które chcą dostać się do nieba żeby podsłuchiwać sekretnego planu Allaha.

My ozdobiliśmy niebo najbliższe lampami i uczyniliśmy je pociskami do rażenia szatanów; i przygotowaliśmy dla nich cierpienie płomienia palącego. 67:5 Józef Bielawski

Nawet wersy z Sury 86:5-7 w których to Allah stwierdza że nasienie(sperma) tworzy się pomiędzy lędźwiami a żebrami nie są moim ulubionym wersem.

Niech więc rozważy człowiek, z czego on został stworzony! Został stworzony z cieczy wytryskającej, Która wychodzi spomiędzy lędźwi i żeber. 86:5-7 Józef Bielawski

Wszystkie wersy są bardzo interesujące pod wieloma względami ale nie są moimi ulubionymi!

Mój ulubiony wers Koranu znajduje się w Surze 33 Surah Al-Ahzab Sura 33 to najbardziej dziwaczny rozdział Koranu a to już o czymś świadczy! Pomimo tego wszystkiego ciekawe jest to że mamy tylko około ⅓ materiału jaki pierwotnie był w tym rozdziale.

To co obecnie mamy jest tym co zostało po tym jak żony Mahometa ocenzurowały i usunęły z tego rozdziału najbardziej chore fragmenty! Muzułmańskie źródła są pełne materiałów mówiących że ponad 100 wersów z tego rozdziału zostało utracone. 

Jak donosi Abu Ubaid’s Kitab Fada’il-al-Qur’an:

Ibn Abi Maryam spokrewniony z nami od Ibn Luhai’a z Abu’l-Aswad z Urwa ur. az-Zubair od Aisha, która powiedziała: „Surat al-Ahzab (xxxiii) było recytowane w czasach Proroka w dwustu wersetach, ale kiedy Uthman spisał kodeksy, nie był w stanie zdobyć ich więcej niż tam jest w nim dzisiaj ”.

Sura 33 w dzisiejszym Koranie ma tylko 73 wersy ale oryginalnie posiadała około 200 wersów to całkiem dużo brakujących wersów. I my wiemy co nawet co niektóre z tych brakujących wersów zawierały, zacytujmy Sunan Ibn Majah:

Rozdział: Karmienie piersią osoby dorosłej  باب رِضَاعِ الْكَبِيرِ Opowiadano, że Aishah powiedziała: „Werset o ukamienowaniu i karmieniu piersią dorosłego dziesięć razy został ujawniony, a papier z nim był ze mną pod poduszką. Kiedy umarł Wysłannik Allaha, byliśmy zajęci jego śmiercią i przyszła oswojona owca i zjadła go. “

1: Te wersety zostały uchylone w recytacji, ale nie w rozstrzygnięciu. Inne ahadith ustalają, że liczba zastępcza wynosi 5. Sunan Ibn Majah 1944 Stopień: Hasan (Darussalam)

O haniebnej praktyce karmienia piersią dorosłych będzie osobny artykuł. Pokrótce tylko przytoczę że jednym z usuniętych wersów był wers który mówił że jeśli mężczyzna i kobieta którzy nie są ze sobą zamężni z jakiegoś powodu muszą przebywać ze sobą w jednym pomieszczeniu. To kobieta musi wyciągnąć swoją pierś a mężczyzna ma ssać jej sutki 10 razy! po to żeby poczuł się jak syn dla niej i nie był kuszony seksualnie przez nią. Czyli według Allaha sposobem na to żeby kobieta seksualnie nie pociągała mężczyzny jest wsadzanie piersi do ust tegóż męzczyzny! Allah jest doprawdy genialny. 

Na szczęście żony Mahometa miały lepsze zrozumienie ludzkiej natury od Allaha i powołały konspiracje żeby usunąć te wpisy i inne wersy kiedy Mahomet zmarł otruty przez Żydówkę której rodzina została wyrżnięta przez dżihadystów! Naturalnie o tym też będzie osobny artykuł.

Ale w mojej skromnej opinii żony Mahometa powinny usunąć cały rozdział! W tym rozdziale Mahomet dostaje od Allaha pozwolenie na posiadanie więcej niż 4 żon! Muzułmanie są zobligowani do posiadania tylko 4 kobiet i dziewczynek, z kolei w wersie 50 Allah pozwala Mahometowi na posiadanie tylu żon ile zechce:

O Proroku! My uznaliśmy za dozwolone dla ciebie żony, którym dałeś wiana, i niewolnice, które ci darował Bóg jako zdobycz, i córki twojego stryja, i córki twoich ciotek ze strony ojca, i córki twojego wuja ze strony matki, i córki twoich ciotek ze strony matki, które wywędrowały razem z tobą; i kobietę wierzącą, jeśli ona sama ofiaruje się Prorokowi, o ile Prorok zechce ją pojąć za żonę. To jest dozwolone tylko dla ciebiez wyłączeniem innych wiernych. My wiemy, co ustanowiliśmy dla nich w sprawie ich żon i ich niewolnic – tak abyś nie czuł się skrępowany. Bóg jest Przebaczający, Litościwy! 33:50  Józef Bielawski

Czyli lider który rzekomo otrzymuje objawienia od boga dostaje od tegoż boga najwięcej seks partnerów! Mnie już Mahomet przekonał ale idźmy dalej w tym samym rozdziale Allah nakazuje Mahometowi aby poślubił żonę swojego własnego adoptowanego syna po tym jak spowodował rozwód poprzez pożądanie jej. 

A kiedy powiedziałeś temu, którego Bóg obdarzył dobrodziejstwami i którego sam obdarzyłeś dobrodziejstwami: “Zatrzymaj przy sobie swoją żonę i bój się Boga!” – ty skrywałeś w swojej duszy to, co Bóg miał ujawnić, w obawie przed ludźmi; podczas gdy Bóg bardziej zasługuje na to, aby się Go obawiać. A kiedy Zaś wywiązał się względem niej ze wszystkich swoich powinnościdaliśmy ją tobie za żonę, aby wierni nie mieli żadnej trudności, jeśli chodzi o żony i ich adoptowanych synów, kiedy wywiążą się względem nich ze swoich powinności. Rozkaz Boga ma być spełniony! 33:37 Józef Bielawski

Ożenienie się z byłą żoną własnego adoptowanego syna nie spodobało się reszcie islamskiej społeczności więc Allah zdecydował się zlikwidować adopcje w wersach 4 i 5

On nie uczynił dwóch serc we wnętrzu człowieka. On nie uczynił waszych żon, z którymi się rozwodzicie, mówiąc: “Ty jesteś dla mnie jak grzbiet mojej matki!” – waszymi matkami. On nie czynił waszych dzieci adoptowanych – waszymi synamiTo tylko powiedzenie waszych ust, Bóg zaś mówi prawdę i On prowadzi prostą drogą. Nazywajcie ich imieniem ich ojców, to będzie sprawiedliwsze u Boga. A jeśli nie znacie ich ojców – to niech będą waszymi braćmi w religii i waszymi podopiecznymi. I nie będziecie mieli żadnego grzechu, jeśli uczynicie coś przez pomyłkę, ale będziecie mieli grzech za to, co świadomie zamierzą wasze serca. Bóg jest Przebaczający, Litościwy! 33:4-5  Józef Bielawski

Adopcja sierot to jedna z najwspanialszych praktyk w historii ludzkości a Allah ją kończy po to żeby Mahomet mógł poślubić żonę swojego adoptowanego syna! 

I to właśnie w tym rozdziale jest mój ulubiony wers Koranu na który wszyscy czekali.

Moim ulubionym wersem Koranu jest Sura 33 wers 53 wers ten jest moim ulubionym z prostego powodu, idealnie pokazuje kim tak naprawdę jest Allah dla Mahometa.

Historyczne tło dla tego wersu jest takie że Mahomet od czasu do czasy zapraszał do jednego ze swoich wielu domów gości na kolację, jednak goście ci przychodzili za wcześnie lub pozostawali zbyt długo dlatego że chcieli z nim rozmawiać i zadawać mu pytania. Mahomet nie chciał żeby mu przeszkadzano przecież jak za chwile sie dowiemy był bardzo zajętym człowiekiem, jednak był zbyt nieśmiały żeby im o tym powiedzieć i właśnie wtedy wielki Allah wkroczył do akcji i wyjawił wers 53 !!!


يَـٰٓأَيُّهَا ٱلَّذِينَ ءَامَنُوا۟ لَا تَدْخُلُوا۟ بُيُوتَ ٱلنَّبِىِّ إِلَّآ أَن يُؤْذَنَ لَكُمْ إِلَىٰ طَعَامٍ غَيْرَ نَـٰظِرِينَ إِنَىٰهُ وَلَـٰكِنْ إِذَا دُعِيتُمْ فَٱدْخُلُوا۟ فَإِذَا طَعِمْتُمْ فَٱنتَشِرُوا۟ وَلَا مُسْتَـْٔنِسِينَ لِحَدِيثٍ ۚ إِنَّ ذَٰلِكُمْ كَانَ يُؤْذِى ٱلنَّبِىَّ فَيَسْتَحْىِۦ مِنكُمْ ۖ وَٱللَّهُ لَا يَسْتَحْىِۦ مِنَ ٱلْحَقِّ ۚ وَإِذَا سَأَلْتُمُوهُنَّ مَتَـٰعًۭا فَسْـَٔلُوهُنَّ مِن وَرَآءِ حِجَابٍۢ ۚ ذَٰلِكُمْ أَطْهَرُ لِقُلُوبِكُمْ وَقُلُوبِهِنَّ ۚ وَمَا كَانَ لَكُمْ أَن تُؤْذُوا۟ رَسُولَ ٱللَّهِ وَلَآ أَن تَنكِحُوٓا۟ أَزْوَٰجَهُۥ مِنۢ بَعْدِهِۦٓ أَبَدًا ۚ إِنَّ ذَٰلِكُمْ كَانَ عِندَ ٱللَّهِ عَظِيمًا ٥٣

O wy, którzy wierzycie! Nie wchodźcie do domów Proroka na posiłek o niewłaściwej porze, jedynie wtedy, kiedy on wam na to pozwoli. Lecz kiedy jesteście zaproszeni, to wchodźcie. A kiedy spożyjecie posiłek, to się rozejdźcie, nie wdając się w poufałą rozmowę. To mogłoby sprawić przykrość Prorokowi i on wstydziłby się was. Lecz Bóg nie wstydzi się prawdy. A kiedy prosicie je [jego żony] o jakiś przedmiot, to proście je spoza zasłony. To jest przyzwoitsze – dla waszych serc i dla ich serc. Nie należy obrażać Posłańca Boga i nie wolno poślubiać jego byłych żon. Zaprawdę, to byłoby wobec Boga okropne!

33:53  Józef Bielawski


Pomyślmy teraz nad tym wszystkim dokładnie, Mahomet nie chce żeby mu przeszkadzano po posiłku i zawracano głowę On jest bardzo pracowitym człowiekiem. Z najbardziej zaufanych islamskich źródeł dowiadujemy się jak bardzo był zapracowany. Czyli np. Mahomet lubił mieć seks ze wszystkimi swoimi żonami w ciągu jednej nocy!

Opowiada Anas: Prorok (ﷺ) zwykł obchodzić (odbywać stosunki seksualneze wszystkimi swoimi żonami w ciągu jednej nocy i miał dziewięć żon. Sahih al-Bukhari 5068

Opowiada Qatada: Anas bin Malik powiedział: „Prorok (ﷺ) odwiedzał wszystkie swoje żony na okrągło, w dzień i w nocy, a było ich jedenaście”. Zapytałem Anasa: „Czy Prorok (ﷺ) miał do tego siłę?” Anas odpowiedział: Zwykliśmy mówić, że Prorokowi (ﷺ) dano siłę trzydziestu (mężczyzn)”. A Sa`id powiedział na podstawie autorytetu Katady, że Anas powiedział mu tylko o dziewięciu żonach (nie jedenastu). Sahih al-Bukhari 268

Sura 33 wers 50 daje Mahometowi specjalne pozwolenie na posiadanie tylu żon ile zechce. 

A Mahomet chce chodzić od domu do domu upajając się seksem z 9 kobietami i dziewczynkami (Aisha jest małoletnia) w ciągu jednego dnia i nocy. Jeśli ktoś chce mieć seks z 9 żonami nie wliczając w to swoich seks niewolnic to oczywistym staje się że nie będzie miał ktoś taki czasu na pogawędki z gośćmi. Ale kompani Mahometa chcieli z nim rozmawiać nawet jeśli to miałoby zakłócić jego seks turne. Wygląda na to że Mahomet który przechwala się że ma siłę 30 mężczyzn jest zbyt nieśmiały aby im powiedzieć żeby mu przestali przeszkadzać. I sam Allah musiał zainterweniować i powiedzieć im żeby skończyli przeszkadzać prorokowi. Pamiętajmy o tym że Mahomet jest tym który rzekomo dostaje objawienia. Na deser jeszcze Allah zakazuje obrażanie Mahometa jakże to przekonująco brzmi i zabrania poślubienia żon Mahometa po jego śmierci sprawiając że zostają wdowami do starości. Całkiem sporo jak na jeden wers.

A teraz wyobraźmy sobie że pewnego dnia Mahomet wychodzi przed tłum i mówi: Mam objawienie od Allaha to Allah tak mówi nie Ja . Ja bym tak nigdy nie powiedział ale Allah tak mówi. Pamiętacie jak 3 wersy temu Allah dał mi więcej seks partnerów niż wam? Jeśli tak to teraz Allah chce żebyście przestali zbyt wcześnie przychodzić do mojego domu i chce żebyście wyszli jak tylko kolacja sie skonczy. Pamiętajcie Ja bym tak nigdy nie powiedział ale jak widac Allah tak może! Ja jestem zbyt nieśmiały ale Allah nie jest nieśmiały. Allah nakazuje wam żebyście skończyli mi przeszkadzać, skończyli mi zadawać głupie pytania kiedy ja mam lepszy żeczy do roboty aniżeli rozmawiac z ludzmi którzy są zbyt głupi żeby zorientowali się co tak naprawde się dzieje. 

Jak Mahomet mógł nam jaśniej pokazać kim tak naprawdę jest Allah w islamie? Allah to marionetka Mahometa której głównym celem jest dawanie Mahometowi tego co chce. Dlaczego Allah ma taką obsesję żeby dawać Mahometowi czego on tylko zapragnie? Gdyż Allah to marionetka i to właśnie jest zadanie marionetek! Muzułmanie kłaniają się 5 razy dziennie do marionetki Mahometa, a kiedy ich pytamy jak możecie myśleć że islam to prawdziwa religa słyszymy absurdalne stwierdzenia: Koran jest perfekcyjnie przechowany, Koran jest wypełniony naukowymi faktami. Dlaczego mówicie te rzeczy? czy dlatego że zapoznaliście się z islamskimi materiałami? 

Gdyby ktoś zadał sobie odrobinę trudu i zapoznał się z islamskimi materiałami od razu zorientowałby się że Koran nie jest perfekcyjnie przechowany i że naukowe twierdzenia w Koranie to stek bzdur! 

Tylko jak o tym wszystkim powiedzieć naszym przyjaciołom muzułmanom? Ja jestem miły i uprzejmy Ja bym nigdy im czegoś takiego nie powiedział przecież zostałbym posądzony o to że jestem islamofobem, wiec jak to zrobić? Aaaa chce uroczyście poinformować że właśnie dostałem objawienie od mojego Allaha czyli od mareczeka pamiętajcie Ja tego nie mówię tylko mareczek  a On nie jest miły, On mówi to co masz usłyszeć nawet jeśli to będzie boleć.

Hej muzułmanie przestańcie słuchać waszych islamskich liderów którzy was ciągle okłamują. Zacznijcie czytać wasze teksty źródłowe z których jasno wynika że Mahomet to najbardziej oczywisty fałszywy prorok.

Ale idźmy jeszcze dalej gdyż ten werset udowadnia że Koran jest z piekła rodem a Mahomet jest sługą Diabła. Możemy użyć ten wers do gloryfikacji Pana Jezusa i pokazać muzułmanom że Koran nie może być od prawdziwego Boga, gdyż tak naprawdę Koran to STEK BZDUR ! 

Jeśli spytamy Muzułmanów czy Koran to słowa Allaha które są wieczne to odpowiedzą że tak, w takim razie mamy wiele problemów.

Proszę zwrócić uwagę jak głupi jest ten werset, naprawde trzeba byc chyba opętanym żeby myśleć że to może być od boga. Oto słowa Allaha które są wieczne, oznacza to że Koran istnieje z Allahem w wieczności zanim powstał wszechświat. Wiedząc to należy zwrócić uwagę na to że Allah w wieczności w swoich słowach ma ludzi którzy jeszcze nie istnieją, miejsca które nie istnieją i wydarzenia które jeszcze się nie wydarzyły bo nie ma jeszcze wszechświata ! Czyli w wieczności przed powstaniem czasu, przestrzeni i materii Allah myślał o Mahomecie, jego kompanach, żonach, posiłkach i tym że kiedy On będzie miał ochotę na seks tournee inni będą mu przeszkadzać ! W wieczności Allah w swoich słowach ma to wszystko i to że wierzący będą ostrzeżeni że nie mogą się żenić z wdowami po proroku który jeszcze nie istnieje. Widać z tego że Allah dużo myślał o Mahomecie w wieczności przed powstaniem wszechświata. 

I My mamy uwierzyć że wieczności Allah w swoich słowach już mówi o wierzących którzy przeszkadzają prorokowi który nie istnieje nawet kiedy w wieczności gdzie nie ma czasu o który by się trzeba martwić i wszystko to jest tak ważne że już to chodzi po głowie Allaha. 

Jeśli wszystkie powyższe stwierdzenia są prawdziwe to oznacza że Muzułmanie mają dylemat, gdyż to oznacza że Allah nie jest niezależny i potrzebuje stworzenia, potrzebuje Mahometa ! Jeśli te słowa Koranu są wieczne i niestworzone Allah musiał stworzyć wszechświat, Mahometa, wierzących, żony, posiłki, itd po to żeby te słowa stały się rzeczywistością.

Allah musiał to wszystko utworzyć aby jego słowa się zmaterializowały innymi słowy Allah nie ma wolnej woli i jest zależny od stworzenia, zależny od Mahometa ! Allah nie może tego wszystkiego nie stworzyć, jeśliby tak było to ten wers czyli cześć jego słów nie zostałby zmaterializowany, nie stałby się rzeczywistością i oznaczałby że jest fałszywy ! 

 

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=HgKn_OaDOHI