ISLAMBLOG

Wszystko o ISLAMIE

 

Mahomet widzi kobietę

utworzone przez | lip 2, 2021 | Mahomet, Uncategorized | 102 Komentarze

David Wood

Mam pytanie do mężczyzn którzy to czytają, załóżmy że idziesz sobie ulicą i nagle widzisz przepiękną kobietę, co wtedy robisz ? 

Niektórzy teraz sobie pomyślą: 

“Może by tak zapytać o jej numer telefonu lub spróbować jakiegoś fantastycznego tekstu na podryw” 

Ale co jeśli już masz żonę ? Co wtedy zrobisz ?

Nadal będziesz chciał jej numer telefonu lub będziesz ją podrywał ?

Jeśli tak to jesteś totalnym śmieciem, chyba że… wierzysz że Koran jest od Allaha a on pozwala mieć dżihadystom aż do 4 żon. W takim przypadku możesz już być żonaty i nadal możesz podrywać kobiety jako 2 żonę, 3 żonę i dalej 4 żonę. Możesz bez problemu poprosić o jej numer telefonu i ją podrywać na sprawdzone islamskie sposoby.

“Podoba mi się twoja Burka, zastanawiam się czy mogę Cię z niej wygadać !”

“Czy na pewno nie jesteś czarnym kamieniem, bo chcę Ci dać wielkiego soczystego całusa !”

Ale załóżmy że jesteś islamistą który już ogromnie przekroczył limit 4 żon, załóżmy że już masz 9 do 11 żon nie wliczając w to wielu seks niewolnic. Idziesz ulicą i widzisz absolutnie przepiękna, wspaniałą kobietę, co wtedy robisz ?

Na nasze szczęście prorok islamu daje nam odpowiedź ! On zawsze daje przykład czyż nie.

Rozdział: Polecenie temu, kto widzi kobietę i czuje do niej pociąg, aby poszedł do swojej żony lub niewolnicy i odbył z nią stosunek باب نَدْبِ مَنْ رَأَى امْرَأَةً فَوَقَعَتْ فِي نَفْسِهِ إِلَى أَنْ يَأْتِيَ امْرَأَتَهُ أَوْ جَارِيَتَهُ فَيُوَاقِعَهَا

Jabir poinformował, że Wysłannik Allaha (ﷺ) widział kobietę, więc przyszedł do swojej żony, Zainab, gdy ta garbowała skórę i odbywała z nią stosunek seksualny. Następnie udał się do swoich Towarzyszy i powiedział im: Kobieta przychodzi i odchodzi w postaci diabła, więc kiedy ktoś z was zobaczy kobietę, powinien przyjść do swojej żony, bo to odepchnie to, co czuje w swoim sercu. Sahih Muslim 1403a

Co Mahomet ma na myśli mówiąc że mając seks ze swoją żoną, odstraszy to co się ma w sercu ? To chyba oczywiste ale potwierdźmy to:

Rozdział: Polecenie temu, kto widzi kobietę i czuje do niej pociąg, aby poszedł do swojej żony lub niewolnicy i odbył z nią stosunek باب نَدْبِ مَنْ رَأَى امْرَأَةً فَوَقَعَتْ فِي نَفْسِهِ إِلَى أَنْ يَأْتِيَ امْرَأَتَهُ أَوْ جَارِيَتَهُ فَيُوَاقِعَهَا

Jabir usłyszał, jak Apostoł Allaha (ﷺ) powiedział: Kiedy kobieta zafascynuje kogokolwiek z was i zniewala jego serce, powinien udać się do żony i odbyć z nią stosunek, bo to odrzuciłoby to, co czuje. Sahih Muslim 1403c

Więc Mahomet zobaczył kobietę i poczuł do niej pociąg seksualny, więc poszedł do domu swojej żony Zainab. Ona była zajęta i pracowała, garbowała skórę, ale Mahomet kazał jej zakończyć cokolwiek robiła, dlatego że ma ochotę na seks. 

Następnie poszedł do swoich towarzyszy i powiedział że kobieta przychodzi w formie diabła i odchodzi w formie diabła. Powiedział również że jeśli mężczyzna zobaczy kobietę która mu się spodoba, powinien udać się do domu i odbyć seks ze swoją żoną gdyż to uwolni Go od pożądania seksualnego. 

Teraz kiedy to już wszystko wyjaśniliśmy możemy się nad tym wszystkim zastanowić i pozwólcie że podzielę się z wami swoimi przemyśleniami. 

Po pierwsze zwróć uwagę na tytuł rozdziału w którym są te Hadisy…

Rekomendacje dla tych którzy zobaczą kobietę która im się spodoba, mają iść do swoich żon lub seks niewolnic żeby z nimi współżyć.

Oto Mahomet moralny autorytet, który nagle jest seksualnie zauroczony przez kobietę, i natychmiast pędzi do swojej żony Zainab żeby rozładować napięcie. Odnotuj jednak że mężczyzna może udać się do swojej żony lub do swojej seks niewolnicy ! Tak islam pozwala mężczyznom na posiadanie seks niewolnic.

Wiele razy słyszymy że islam zakończył niewolnictwo od naszych islamskich przyjaciół i tak dokładnie było na planecie Fantasy Land ! Tutaj w rzeczywistości Mahomet i jego dżihadyści kupowali, posiadali, sprzedawali i handlowali niewolnikami i mieli z nim stosunki seksualnie. Więcej tutaj:

Po drugie ile samokontroli i woli umysłu miał prorok islamu, jeśli nie mógł zobaczyć pięknej kobiety która szła ulicą bez natychmiastowej ochoty do tego żeby odbyć stosunek ze swoją żoną Zainab. Do której przyleciał i powiedział:

“Zostaw cokolwiek robisz, jest alarm w moich spodniach, masz się szybko udać do sypialni i położyć na łóżku bo nie mogę przestać myśleć o pięknej kobiecie którą właśnie widziałem na ulicy”

Bądźmy jednak sprawiedliwi jeśli ktoś nie ma samokontroli lub silnej woli i ma ochotę na conieco to jak najbardziej powinien udać się do swojej żony, zamiast siedzieć i myśleć o kobiecie którą się właśnie widziało. 

Ale pomyślmy o tym, ile kobiet widzisz codziennie jak chodzisz po ulicy, prawdopodobnie wiele. Czy za każdym razem kiedy widzisz kobietę lecisz do domu na seks z żoną. Pamiętaj że Mahomet widzi kobietę w Medynie 7 wieku. Ona byłaby mocno konserwatywnie ubrana ale Mahomet nadal nie potrafił się opanować. To oznacza że Ty, Ja i każdy kogo znamy ma więcej samokontroli, ma więcej seksualnej samokontroli od najwybitniejszego fałszywego proroka jaki kiedykolwiek istniał. 

Po trzecie w tym konkretnie przypadku zwróć uwagę do jakiego domu poleciał Mahomet, poleciał do Zainab żeby sobie ulżyć. Kim była Zainab, Zainab była wcześniej żona jego własnego adoptowanego syna Zaida. Pewnego dnia Mahomet poszedł do domu Zaida i  został przywitany przez jego żonę Zainab, która nie miała na sobie zbyt wiele. Co stało się dalej ?

…jesteście mi tak drodzy jak mój ojciec i matka! ”. Posłaniec Boga odmówił wejścia. Kiedy Zaynab ubrała się w pośpiechu powiedziano jej: „Posłaniec Boży jest u drzwi”. Podskoczyła w pośpiechu i była pełna podziwu dla Posłańca Bożego, że odwrócił się, szepcząc coś, co ledwie mogło być zrozumiane. Jednak powiedział otwarcie Chwała Bogu Wszechmocnemu! Chwała Bogu, który sprawia, że serca się obracają! ”  The History of Al-Tabari Volume 8: The Victory of Islam. strona 2

Jak myślicie co narrator ma na myśli kiedy pisze że Zainab była “pełna podziwu” dla Mahometa, skracając długą historię, adoptowany syn Mahometa usłyszał o tym że jego Ojcu/prorokowi spodobała się jego żona. Więc się z nią rozwiódł żeby Mahomet mógł ją mieć. Ludzie jednak byli niezadowoleni z faktu że ktoś żeni się z żoną własnego syna, więc Mahomet zabronił adopcji! Co za prorok !

Składając to wszystko do kupy Mahomet widział kobietę która szła ulicą, zaczął czuć podniecenie do niej, więc poleciał do domu Zainab, do kobiety która się dla niego rozwiodła z powodu tego że Mahomet się na nią napalił…. Nic dziwnego że Allah nam mówi iż Mahomet jest pięknym wzorem dla wszystkich islamistów, przecież to od razu widać:

Wy macie w Posłańcu Boga piękny wzór– dla każdego, kto się spodziewa Boga i Dnia Ostatniego i kto Boga często wspomina. 33:21 Józef Bielawski

Po czwarte kiedy Mahomet widział piękną kobietę na ulicy i potem poleciał do swojej żony Zainab dla ulgi. W tym czasie miał on już coś pomiędzy 9 lub 11 żonami, nie wliczając swoich seks niewolnic. A islamskie źródła raportują jak miał on seks maratony w których współżył ze wszystkimi żonami w jedną noc.

Rozdział: O (poślubieniu) kilku kobiet  باب كَثْرَةَ النِّسَاءِ

Opowiada Anas: Prorok (ﷺ) zwykł obchodzić (odbywać stosunki seksualne) ze wszystkimi swoimi żonami w ciągu jednej nocy i miał dziewięć żon. Sahih al-Bukhari 5068

Rozdział: Kto odbył stosunek płciowy ze wszystkimi swoimi żonami, a potem wziął tylko jedną kąpiel  باب مَنْ طَافَ عَلَى نِسَائِهِ فِي غُسْلٍ وَاحِدٍ

Opowiada Anas bin Malik: Prorok (ﷺ) przechodził obok (utrzymywał stosunki seksualne) ze wszystkimi swoimi żonami w ciągu jednej nocy, a miał wtedy dziewięć żon. Sahih al-Bukhari 5215

Tak, największy człowiek w historii miał seks z 9 cioma kobietami i dziewczynkami i brał tylko jedną kąpiel po wszystkim, możecie sobie wyobrazić jak musiał śmierdzieć kiedy wspinał się na żonę nr 9 ! To jest piękny wzór od Allaha ! 

Rozdział: Odbywanie stosunku płciowego i jego powtarzanie. I angażowanie się z własnymi żonami i branie jednej kąpieli (po wszystkim) باب إِذَا جَامَعَ ثُمَّ عَادَ ، وَمَنْ دَارَ عَلَى نِسَائِهِ فِي غُسْلٍ وَاحِدٍ

Opowiada Qatada: Anas bin Malik powiedział: „Prorok (ﷺ) odwiedzał wszystkie swoje żony na okrągło, w dzień i w nocy, a było ich jedenaście”. Zapytałem Anasa: „Czy Prorok (ﷺ) miał do tego siłę?” Anas odpowiedział: „Zwykliśmy mówić, że Prorokowi (ﷺ) dano siłętrzydziestu (mężczyzn)”. A Sa`id powiedział na podstawie autorytetu Katady, że Anas powiedział mu tylko o dziewięciu żonach (nie jedenastu). Sahih al-Bukhari 268

Mahomet miał tyle seksu że jego dżihadyści mawiali że ma siłę trzydziestu mężczyzn, pamiętaj że ignorujemy seks jaki miał z seks niewolnicami. I tak oto będąc największym seksoholikiem na całym świecie, nie mógł On zobaczyć kobiety która szła ulicą bez wpadnięcia w seksualny amok.

Jeśli ktoś nakręciłby rzetelny film o życiu Mahometa, film ten znajdowałby się na stronce Porno !

Po piąte w islamie kobiety są zobligowane do zakrywania się, są pewne dysputy czy mogą mieć odkryta twarz czy nie, ale pomyśl dlaczego one muszą się w ogóle zakrywać ? Kto założył te religie ?

Człowiek który traci głowę kiedy widzi kobietę idącą ulicą, dlatego pytam kobiety muzułmanki które to czytają, jaki jest prawdziwy powód dla którego się zakrywacie ? Prawdziwy powód dla którego się zakrywacie się jest taki że wasz prorok nie potrafił się kontrolować w obecności kobiet, dlatego On żądał aby kobiety się zakrywały !


Islamistki zakrywają się od 14 stuleci dlatego że ich religia została stworzona przez największego zboczeńca jakiego znała historia. 


Po szóste jeśli chodzi o was chrześcijan którzy to czytają, czy Wy wyobrażacie sobie czytanie czegoś takiego o Panu Jezusie albo o Piotrze albo o Pawle albo o Janie ? Czy Wy potraficie sobie wyobrazić sobie sytuację w której Pan Jezus zobaczyłby kobietę i potem by biegł do innej kobiety żeby z nią mieć seks, a potem mówił że kobiety to diabły ? 

My nie mamy do czynienia z takim czymś, gdyż kluczowi mężczyźni w naszej religii byli ludźmi pełnymi wewnętrznej integracji, ludźmi honoru, mężczyznami pełnymi samokontroli nie tak jak epicki zboczeniec który jest w centrum islamu.

Dziękować Bogu za to że nie musimy iść za Mahometem. 

Więc to są moje przemyślenia po przeczytaniu Sahih Muslim 1403a, ale przez lata nauczyłem się można sie dużo nauczyć czytając komentarze, inni widzą sprawy inaczej niż Ja, więc w komentarzach proszę o dodatkowe spostrzeżenia jakich dokonaliście.      

Link: https://www.youtube.com/watch?v=EANsQMcEoDk&list=PLuXxHEHGRVu8wafy5X1Ibv0bwMHRdj-Zo&index=75

Tłumaczenie Marek_P