ISLAMBLOG

Wszystko o ISLAMIE

 

MAHOMET SUPERMAN SEKSU

utworzone przez | lip 4, 2021 | Artykuł, Mahomet, Seks | 96 Komentarze

David Wood

Witam wszystkich a szczególnie witam Muzułmanów gdyż mam opowieść o waszym proroku którą chciałbym żebyście mi wytłumaczyli, naprawdę bardzo bym chciał usłyszeć wasze wyjaśnienie.

Nie sądzę że potraficie ją wytłumaczyć ale mam nadzieje że chociaż spróbujecie bronić swojego proroka. 

Przytoczymy pewien hadis i po uważnym przestudiowaniu go zadamy wam kilka pytań tak prostych że nawet prorok anafalbeta będzie zdolany do udzielenia odpowiedzi.

Zaczniemy od tła w jakim to wszystko się rozgrywa a potem przejedziemy do specjalnego Hadiu. Hadisu który krytycy islamu zaczną dodawać do swoich kolekcji jakie wykorzystują.

Mahomet słynie z tego że wkłada własne słowa do ust innych religijnych znanych liderów którzy byli przed nim.

Innymi słowy kiedy Mahomet mówi o Abrahamie albo o Mojżeszu albo o Janie Chrzcicielu lub o Jezusie sprawia że wszyscy Oni zaczynają brzmieć jak Mahomet, kiedy w rzeczywistości żaden z nich nie mówił jak Mahomet. 

Sprawdźmy teraz dwa szybkie przykłady: 

Mieliście już piękny przykład w Abrahamie i tych, którzy byli z nim, kiedy powiedzieli do swego ludu: “Zaprawdę, my nie mamy nic z wami i z tym, co wy czcicie oprócz Boga! Wyrzekamy się was! Pojawiła się między nami i wami wrogość i zawiść na zawsze, chyba że uwierzycie w Boga Jedynego!” Wyjątek uczyniwszy dla słów, jakie powiedział Abraham do swojego ojca: “Z pewnością będę prosił o przebaczenie dla ciebie, choć nie mam władzy niczego uczynić dla ciebie u Boga.” “Panie nasz! Zaufaliśmy Tobie i nawróciliśmy się do Ciebie! Do Ciebie zmierza ostateczna wędrówka! 60:4 Józef Bielawski

Więc Abraham powiedział poganom że między nimi będzie wrogość i zawiść na zawsze” dopóki nie uwierzą w Allaha jedynego, czy to brzmi jak Abraham jakiego znamy z Biblii ? Oczywiście że nie, Abraham jakiego znamy z Biblii generalnie zachowywał się bardzo pokojowo z tymi którzy go otaczali nawet kiedy byli totalnymi poganami.  

To co Abraham mówi nam w Koranie brzmi jak coś co by powiedział Mahomet a nie jak coś co powiedziałby Abraham którego znamy z Biblii. Mahomet korzysta z czegoś co nazywamy:

Wsteczna, Wymuszona Islamska Konwersja 

Mahomet robi islamistów z ludzi którzy już dawno nie żyli i wsadza im własne słowa do ust w swojej śmiesznej książeczce.

Oto kolejny przykład:

O siostro Aarona! Twój ojciec nie był złym człowiekiem i matka twoja nie była występna.” Wtedy ona wskazała na nie. Oni powiedzieli: “Jakże będziemy przemawiać do kogoś, kto jest w kołysce, do małego chłopca?On powiedział: “Zaprawdę, ja jestem sługą Boga! On dał mi Księgę i uczynił mnie prorokiem. On mnie błogosławi, gdziekolwiek się znajduję. On nakazał mi modlitwę i jałmużnę – jak długo będę żył – 19:18-31 Józef Bielawski

Teraz z kolei dowiadujemy się że Maria właśnie urodziła Jezusa i została oskarżona o cudzołóstwo, mówią o siostro Aarona, w tym miejscu autor lub autorzy Koranu pomylili Marię matkę Jezusa z Miriam siostra Aarona pomimo tego że dzieli je 14 stuleci przerwy. Maria wskazuje wtedy na Jezusa, który jest noworodkiem w żłobku ! 

Teraz znowu dowiadujemy się że Jezus potrafi już mówić: “Zaprawdę, ja jestem sługą Boga! On dał mi Księgę i uczynił mnie prorokiem…” Czy to brzmi jak Pan Jezus a dokładniej jak noworodek Pan Jezus ? Oczywiście że nie ! To brzmi jak Mahomet!!

Więc Mahomet ciągle bierze przywódców innych religii i konwertuje ich na zagorzałych islamistów ! I to wcale nie dziwi gdyż był profesjonalnym rabusiem który napadał na karawany. 

Ale Mahomet nie tylko kradł przywódców religijnych On czasami dosłownie wywindował ich religijność do nowych poziomów. Dając innym liderom religijnym nie tylko nową teologię ale również dając im swoje moralne perwersje.

Mahomet był sławny wśród swoich dżihadystów za nadprzyrodzone zdolności seksualne, potrafił zaspokoić seksualnie wszystkie swoje żony (9 lub 11). Oto dowody:

Opowiadane Anas: Prorok (ﷺ) zwykł obchodzić (odbywać stosunki seksualne) ze wszystkimi swoimi żonami w ciągu jednej nocy i miał dziewięć żon. Sahih al-Bukhari 5068 

Rozdział: Kto odbył stosunek płciowy ze wszystkimi swoimi żonami, a potem wziął tylko jedną kąpiel باب مَنْ طَافَ عَلَى نِسَائِهِ فِي غُسْلٍ وَاحِدٍ Opowiadane Anas bin Malik: Prorok (ﷺ) przechodził obok (utrzymywał stosunki seksualne) ze wszystkimi swoimi żonami w ciągu jednej nocy, a miał wtedy dziewięć żon. Sahih al-Bukhari 5215   

Przy okazji zwróćcie uwagę na tytuł rozdziału ! Tak, największy samozwańczy fałszywy prorok w historii miał seks z 9 kobietami i dziewczynkami (Aisha była małoletnia) i brał jedną kąpiel po wszystkim.

Rozdział: Odbywanie stosunku płciowego i jego powtarzanie. I angażować się z własnymi żonami i brać pojedynczą kąpiel (po zrobieniu tego باب إِذَا جَامَعَ ثُمَّ عَادَ ، وَمَنْ دَارَ عَلَى نِسَائِهِ فِي غُسْلٍ وَاحِدٍ Opowiadane Qatada: Anas bin Malik powiedział: Prorok (ﷺ) odwiedzał wszystkie swoje żony na okrągło, w dzień i w nocy, a było ich jedenaście. Zapytałem Anasa: „Czy Prorok (ﷺ) miał do tego siłę?” Anas odpowiedział: „Zwykliśmy mówić, że Prorokowi (ﷺ) dano siłę trzydziestu (mężczyzn). A Sa`id powiedział na podstawie autorytetu Katady, że Anas powiedział mu tylko o dziewięciu żonach (nie jedenastu). Sahih al-Bukhari 268

Odnotujmy teraz że to nie było coś co islamiści generalnie robili, kompani Mahometa rozumieli że nadprzyrodzona siła seksualna dotyczyła tylko samego Mahometa. Dlaczego Mahomet miał seksualną moc bardzo wielu zwykłych mężczyzn ? 

Mahomet twierdził że był to specjalny dar od Allaha dla wyjątkowych proroków między innymi dla niego i Salamona ! 

Teraz przejdźmy do wyjątkowego hadisu którego wyjaśnienie chciałbym usłyszeć od islamistów.Abu Huraira poinformował, że Apostoł Allaha (‌صلی ‌اللہ ‌علیہ ‌وسلم ‌) powiedział, że Sulaiman ur. Dawud (kiedyś) powiedział: Pójdę w nocy do moich dziewięćdziesięciu żon i każda z nich urodzi dziecko (które dorośnie) jako jeździec i będzie walczyć na drodze Allaha, powiedzieli mu Jego towarzysze : Powiedz Insha ‘Allah (niech Allah pozwoli)ale nie powiedział Inshii ‘Allah. Obejrzał je wszystkie, ale żadna z nich nie zaszła w ciążę, z wyjątkiem jednej, a ona urodziła wcześniaka. I przez Tego, w którego ręku jest życie Mahometa, gdyby powiedział: Insza Allah (jego żony urodziłyby dzieci, które wyrosłyby na jeźdźców i walczyły na drodze Allaha). Sahih Muslim Hadith No. 4289Jest tu wiele detali do rozpakowania:

Po pierwsze kiedy naśladowcy Mahometa twierdzili że ma On stosunki seksualne z 9 kobietami i dziewczynkami jednego dnia lub jednej nocy, jedynym logicznym rozwiązaniem tego które ma jakikolwiek sens jest: 

Założenie że nie kończył on aktu kiedy współżył on z 9 lub 11 kobietami i dziewczynkami. Innymi słowy jeśli Mahomet szedłby do jednej ze swoich żon, miałby z nią seks powiedzmy przez 5 lub 10 minut jednak bez ejakulacji, następnie poszedłby do innej żony na kolejne 5 lub 10 minut, potem do kolejnej itd… mając ejakulacje powiedzmy 3 lub 4 razy na noc lub przez cały dzień byłoby to do uwierzenia.

Ale w tym hadisie o Salomonie czytamy że Salomon wierzył że zapładnia 90 kobiet, a to oznacza że Salomon ejakulował w każdej z nich. Wiedząc że to Mahomet opowiada te historie, Mahomet jasno przyrównuje samego siebie do Salomona z czego możemy wyciągnąć wniosek, że w jakiś sposób Mahomet miał 9 orgazmów w ciągu jednej nocy z każdą żoną. 

To wszystko sprawia że Mahomet był 

SUPERMENEM SEKSU !

Po drugie czy my wierzymy w to co Mahomet powiedział o Salomonie ? Czy my jesteśmy w stanie uwierzyć że Salomon dosłownie ejakulował w 90 kobietach w jedną noc ?    

Załóżmy że Salomon zaczął o 18 po południu i skończyłby o 3 w nocy, to daje nam 9 godzin seksu ! Jeśli było 90 kobiet, Salomon musiałby mieć seks z 10 kobietami na godzinę, to jedna kobieta na każde 6 minut. Czy to jest do uwierzenia ? Odnotuj jeśli jesteś muzułmaninem, że to twój prorok robi te wszystkie deklaracje na temat Salomona. Dlatego jeśli jesteś islamistą musisz wierzyć w że Salomon musiał ejakulować co każde 6 minut przez kolejne 9 godzin bez przerwy. Jeśli temu zaprzeczycie, wasz prorok jest kłamcą. 😂

Po trzecie Salomon miał 10 razy więcej seksu niż Mahomet. Salomon miał w ciągu jednej nocy 90 kobiet przeciwko 9 żonom i dziewczynom Mahometa. Dlatego jeśli Mahomet miał siłę seksualna 30 mężczyzn, Salomon musiał mieć siłę seksualną 300 mężczyzn ! Prawdziwym Supermanem seksu jest Salomon a nie Mahomet. Mahomet to tylko Robin przy Batmanie, albo może Flash, a może kapitan śmierdziuch gdyż tak musiał pachnieć jak się wspinał między nogi żony nr 9 ! 😂

Po czwarte odnotuj dlaczego Salomon miał seks z 90 kobietami w jedną noc: 

…każda z nich urodzi dziecko (które dorośnie) jako jeździec i będzie walczyć na drodze Allaha

Salomon chciał zbudować armię dżihadystów, czy to brzmi jak Salomon którego znamy z Biblii czy to brzmi bardziej jak Mahomet ? 

Po piąte zgodnie z tym co mówi nam Mahomet, ktoś ostrzegł Salomona że jeśli naprawdę chce zapłodnić te wszystkie 90 kobiet musi powiedzieć:

Powiedz Insha ‘Allah (niech Allah pozwoli)… 

Jednak Salomon nie powiedział Insha ‘Allah i dlatego tylko jedna z tych 90 kobiet zaszła w ciążę i urodziła wcześniaka. Jeśli Salomon powiedziałby Insha ‘Allah zapłodnił by wszystkie 90 kobiet i wszystkie te kobiety urodziłby dżihadystów. Możemy się tylko zastanawiać dlaczego Salomon wyciągając wniosek z pierwszej próby nie spróbował ponownie później, tym razem pamiętając że ma powiedzieć Insha ‘Allah. Musimy się również zastanowić dlaczego Mahomet nie wyciągnął wniosków z tej historii, Mahomet miał przynajmniej minimum 9 żon w tej samej chwili. Ilu dżihadystów Mahomet powołał ? Czy On również zapomniał powiedzieć Insha ‘Allah ? Być może nam to wytłumaczą Muzułmanie w sekcji komentarzy, pomóżmy im dalej zadając kilka pobocznych pytań:

  1. Czy wierzcie za Mahomet miał seks z 9 kobietami i dziewczynkami w jedną noc, i brał tylko jedną kąpiel na samym końcu jak to czytamy w waszych najbardziej zaufanych źródłach ?
  2. Czy wierzycie że zdolność Mahometa do współżycia z tyloma kobietami i dziewczynkami w jedną noc są naturalne czy może sam Allah obdarzył go takimi nadprzyrodzonymi zdolnościami do ejakulacji 9 razy w ciągu jednej nocy ?
  3. Żadna z kobiet i dziewczynek z którymi Mahomet współżył jako swoimi żonami kiedykolwiek zaszła w ciążę, Mahomet miał 3 synów i 4 córki. 6 z jego dzieci urodziła mu Khadijah, która zmarła zanim ożenił się z tymi następnymi dziesięcioma kobietami i dziewczynkami. Jedno z jego dzieci urodziła seksniewolnica Maria Koptyjka, żadna z jego żon o których czytamy w hadisach kiedykolwiek zaszła w ciążę ! ALe zgodnie z tym co nam mówi Mahomet wystarczyłoby że powie Insha ‘Allah i to w jakiś sposób by sprawiło że zaszłaby w ciążę, więc dlaczego tego nie powiedział lub dlaczego to nie zadziałało ?
  4. Czy wierzycie że Salomon współżył z 90 kobietami w jedną noc ?
  5. Czy zdolność Salomona do współżycia z 90 kobietami była naturalna czy nadprzyrodzona podobnie jak w przypadku Mahometa ?
  6. Kiedy Allah obdarzył nadprzyrodzonymi zdolnościami swoich proroków, dlaczego obdarzył Salomona seksualnymi zdolnościami 300 mężczyzn, kiedy obdarzył Mahometa zdolnościami tylko 30 mężczyzn ?
  7. Czy wierzycie że jeśli Salomon poprostu powiedziałby Insha ‘Allah przed tym zanim zaczął by się wspinać na te 90 kobiet, wszystkie te kobiety urodziły by dżihadystów ?
  8. Jeśli Salomon był znany ze swojej mądrości nawet w Koranie i Hadisach, dlaczego zapomniał powiedzieć Insha ‘Allah kiedy został ostrzeżony że ma tak powiedzieć i dlaczego nie spróbował ponownie mówiąc Insha ‘Allah ?
  9. Jeśli nie potraficie odpowiedzieć na pytania od 1 do 8 lub jeśli wasze odpowiedzi są idiotyczne i absurdalne, to jak mamy brać waszego proroka na poważnie ?
  10. Dlaczego po raz pierwszy dowiadujecie się o tym wszystkim tutaj, dlaczego tutaj dowiadujecie się pierwszy raz co wasz prorok mówił ?

Takie są moje pytania dla islamistów, ale mam również pytanie dla was niewiernych:

Jeśli Mahomet żył by dziś współcześnie, jak sławny mógłby być ? Jako 50+ letni gwiazdor porno, który może mieć 9 orgazmów  w czasie jednego nagrania ! 

źródło:https://www.youtube.com/watch?v=ENXFWv6njRg

Tłumaczenie Marek_P