ISLAMBLOG

Wszystko o ISLAMIE

 

MAHOMET OŚWIADCZA SIE MAŁEMU DZIECKU

utworzone przez | lip 28, 2021 | Artykuły, Mahomet, Seks | 5 Komentarze

David Wood

Czy ktokolwiek z was zna mężczyznę który widząc małą dziewczynkę bawiącą się na ziemi zaproponował jej małżeństwo ? Ja też nie znam ! Wygląda na to że tak mężczyźni raczej się nie zachowują.

A teraz wyobraź sobie religijnego lidera który oświadcza się małej dziewczynce ! Wyobraź sobie Pastora, Rabina lub Imama, który na widok twojej 6 miesięcznej małej córeczki mówi Ci:“Nie mogę się doczekać żeby ją poślubić”.

Czy Ty nadal chodziłbyś do takiego kościoła, synagogi lub meczetu ? Ile zębów twój pastor, rabin lub imam nadal by miał w swoich ustach gdyby by Ci zasugerował choćby możliwości ożenku z małą dziewczynką ? 

Jaki mężczyzna widzi 6 miesięczną dziewczynkę i słyszy dzwony weselne ?

Jaki mężczyzna słyszy “Gu- gu, ga ga” i myśli sobie: ulalala ?

Tylko jeden rodzaj mężczyzn !

Taki rodzaj mężczyzn który twierdzi że jest ostatnim i największym prorokiem wielkiego boga Allaha:


Zanotowałem, że apostoł widział ją (Ummu’l-Fadl)kiedy była dzieckiem czołgającym się przed nim i powiedział: “ Jeśli dorośnie, a ja nadal będę żył, poślubię ją”. Ale on umarł, zanim dorosła i Sufyan b. al-Aswad b. ‘Abdu’l-Asad al-Makhzuml poślubił ją i urodziła mu Rizqa i Lubiibę. . . . The Life Of Muhammad, by Ibn Ishaq strona.311


Dziewczynka ta miała szczęście ! Wymień choć jeden sposób w jaki ten cały Mahomet nie jest najstraszniejszym człowiekiem jaki chodził po Ziemi ? 

Mahomet widział maleństwo czołgające się przed nim i powiedział: Jeśli dorośnie, a ja nadal będę żył, poślubię ją” Należy przy tym pamiętać że jak mahomet mówi o “dorośnięciu” ma tu na myśli 6 lat ! 

Ta dziewczynka nigdy się nie dowiedziała jakie miała szczęście że jej zdegenerowany i chory prorok zmarł w ogromnych konwulsjach zanim ukradł jej niewinną młodość i potem umarł, zostawiając ją niezamężną małą wdową do końca życia, a tak dokładnie stało się z Aishą. 

A teraz zwróćmy uwagę na nazwisko w nawiasie “Ummu’l-Fadl” zostało ono dodane przez tłumacza Alfreda Guillaume i to chyba jednak jest błąd z jego strony, dziecko to jest później rozpoznane jako Umm Habib Bint AbasUmmu’l-Fadl była jego matką. Wiemy to gdyż ta sama historia pojawia się w Musnad Ahmed i tam jest wyraźnie zidentyfikowane jako Umm Habib. W historii według AL Tabari Umm Habib jest na liście ludzi którym się oświadczył Mahomet ale nigdy się z nimi nie ożenił. 

Co nam o tym wszystkim powiedzą nasi islamscy przyjaciele ?

“To była inna kultura, w tamtych czasach było normalne że oświadczano się dzieciom, być może Mahomet wiedział w jakiś sposób że to dziecko będzie miało dobrą pamięć i dzięki małżeństwu zapamięta jakim był błogosławieństwem dla islamskiej społeczności.”  

Nie ważne co Mahomet zrobił, nie ważne jak było to niebywale przerażające, nieważne jak ważne były jego uczynki, współcześni islamiści zawsze spróbują nam wytłumacz że musiał być jakiś bardzo ważny powód dla którego Mahomet musiał tych wszystkich obrzydliwych rzeczy dokonać.

Nasi islamscy przyjaciele jeśli wasz prorok byłby generalnie wspaniałym człowiekiem, ale raz zrobił jakieś głupstwo to można by zrozumieć że udzielacie mu kredytu zaufania. 

Ale jeśli wszystko co robił było przerażające i obrzydliwe, musimy zapytać:

“Co musimy zrobić żeby was przekonać do tego żebyście przestali nazywać go najwspanialszym człowiekiem jaki kiedykolwiek żył ?” 

Wasz prorok oświadczył się małemu dziecku, „miał seks z 9” letnią Aishą, ukradł żonę swojemu własnemu adoptowanemu synowi i złamał przysięgę daną swoim własnym żonom że nie będzie miał seksu ze swoją niewolnicą. Kazał Bić swoje żony, pozwalał swoim naśladowcom zatrudniać prostytutki, skrócił o głowę setki Żydów, torturował człowieka dla pieniędzy i kazał zabić każdego kto opuści jego religie. Próbował notorycznie popełnić samobójstwo, specjalnie wyjawił wersy które mu podpowiedział Szatan, chodził pokryty spermą, kazał swoim naśladowcom golić swoje intymne włosy. Całował pogański kamień, posiadał i handlował Afrykańskimi niewolnikami, i Wy nazywacie Go największym jaki żył ?

Możecie Go również nazwać największym programistą komputerowym jaki kiedykolwiek żył ! Lub najlepszym tenisistą jaki kiedykolwiek żył, albo najlepszym piłkarzem.

Gdyż wszystkie te tytuły nie mają sensu jeśli połączymy je z Mahometem !

Jeśli chcecie Go nazwać największym zboczeńcem jaki kiedykolwiek żył lub największym religijnym zwodzicielem jak istniał, największym niszczycielem człowieczeństwa jaki istniał, możecie zbudować mocne stanowisko dla swojego proroka w tych rejonach !

Tylko nie nazywajcie Go największym człowiekiem jaki żył, gdyż to obelga dla wszystkich innych ludzi jacy żyli !

Kiedy nazywacie egocentrycznego seksualnego zboczeńca, największym który kiedykolwiek żył, mówicie nam że wszyscy inni ludzie byli gorsi od egocentrycznego seksualnego zboczeńca ! 

I kiedy obrażacie wszystkich innych dla seksualnego zboczeńca który jest waszym prorokiem, prosicie się o odpowiedz od największego przedrzeźniacza jaki kiedykolwiek istniał czyli Mnie !

Link https://www.youtube.com/watch?v=8j0tyIg3vX8

Tłumaczenie Marek_P