ISLAMBLOG

Wszystko o ISLAMIE

 

Liderka Ruchu Kobiet Hamasu mówi, że wszystkie kobiety w Gazie są gotowe popełnić samobójstwo w zamachach samobójczych 

utworzone przez | gru 28, 2021 | Wiadomości | 1 komentarz

Zaprawdę, Bóg kupił u wiernych ich dusze i ich majątki, w zamian za co otrzymają Ogród. Oni walczą na drodze Boga i zabijają, i są zabijani, zgodnie z Jego prawdziwą obietnicą w Torze, Ewangelii i w Koranie. A kto wierniej wypełnia swoje przymierze aniżeli Bóg? Cieszcie się więc z handlu, jaki z Nim zrobiliście! To jest osiągnięcie ogromne! 9:111 Józef Bielawski

„Rajaa Al-Halabi, szefowa Ruchu Kobiet Hamasu, chwali kobiety terrorystki: Wszystkie kobiety w Gazie są gotowe poświęcić swoje życie”, MEMRI, 13 grudnia 2021 r.:

Rajaa Al-Halabi, szefowa Ruchu Kobiet w Hamasie, powiedziała w wywiadzie udzielonym 13 grudnia 2021 roku w telewizji Al-Aqsa (Hamas-Gaza) pochwaliła kobietę terrorystke Rim Al-Riyashi i niedoszłą zamachowczynie Fatimę Al-Najjar. Powiedziała, że ​​wszystkie kobiety z Hamasu i Gazy zostałyby zamachowcami-samobójcami, gdyby zostały o to poproszone. Ponadto powiedziała, że ​​jeśli Brygady Al-Kassam zostaną otwarte dla kobiet, będzie ich tyle samo, co mężczyzn. Więcej informacji na temat Rajaa Al-Halabi można znaleźć w klipach MEMRI TV nr 8150 i 7800.

Rajaa Al-Halabi: „Kiedy mówię o roli kobiet w dżihadzie, przypominam sobie poszukiwaczkę męczeństwa Rim Al-Riyashi, która zostawiła swoje dzieci [i wysadziła się w 2004]. Siostra Fatima Al-Najjar, starsza kobieta, [próbowała wysadzić się w powietrze w 2006 roku]. Nigdy nie opuściła pola bitwy dżihadu. Były też inne kobiety. Mówię, że wszystkie kobiety z Hamasu i wierzę, że jesteś jedną z nich… Kobiety z Hamasu, a właściwie wszystkie kobiety z Gazy, nie tylko te, które należą do Hamasu… Gdyby zostały poproszone o przeprowadzenie operacji męczeństwa , nie odmówiłyby”.

JIHADWATCH