ISLAMBLOG

Wszystko o ISLAMIE

 

Kalifornia: Mieszkańcy podczas prywatnych spotkań święta dziękczynienia w domach mają być w maseczkach!

utworzone przez | lis 27, 2021 | Wiadomości | 7 Komentarze

Galop lewicy w kierunku tyranii zrobił wielki krok naprzód w piątek, kiedy hrabstwo Santa Cruz w Kalifornii nakazało zakładanie masek w pomieszczeniach, nawet w prywatnych domach.

Nakaz został wydany w oczekiwaniu na okres świąteczny i wszedł w życie na minutę przed północą w niedzielę wieczorem. Więc jeśli jesteś dziś w hrabstwie Santa Cruz, zabawiając rodzinę lub przyjaciół na Święto Dziękczynienia i nie nosisz maski, możesz wpaść w konflikt z lokalną Stasi.

Oznacza to że jeśli  zaprosiłeś samotnego starego wdowca z ulicy, by dołączył do ciebie na Święto Dziękczynienia, wszyscy musicie się zamaskować: „Maski muszą być noszone w prywatnych miejscach, w tym i w domu”. Stasi będzie sprawdzać, czy jesteś w miejscu pracy: „Aby zapewnić zgodność, wszystkie firmy i instytucje rządowe muszą wymagać od pracowników noszenia masek i umieszczania oznakowań, które są wyraźnie widoczne i łatwe do odczytania we wszystkich punktach wejścia do ustawień wewnętrznych, informujące opinii publicznej o wymaganiach dotyczących masek”.

Nie wyjaśniono, w jaki sposób naziści będą narzucać maskę w prywatnych domach. Czy tajna policja wyważy ci drzwi o 4 rano i zażąda, aby wszyscy wskoczyli z łóżek i stawili się przed agentami w pełni zamaskowanych? Czy szydercy dostaną wezwania i będą musieli płacić grzywny, czy jest to poważniejsze wykroczenie niż mandat za parkowanie, a przestępcy będą musieli stawić się w sądzie (oczywiście w pełnym zamaskowaniu)?

Jest więcej. Przeczytaj resztę tutaj.