ISLAMBLOG

Wszystko o ISLAMIE

 

„Jesteśmy w trakcie islamizacji Francji i dzieje się to zupełnie naturalnie”

utworzone przez | wrz 28, 2021 | Wiadomości | 4 Komentarze

Pamiętaj: każdy, kto wyraża zaniepokojenie upadkiem francuskiego społeczeństwa i kultury oraz rosnącym wpływem przepisów szariatu odmawiających równouprawnienia kobiet, wolności słowa i nie tylko, jest tylko rasistowskim, bigoteryjnym „islamofobem”.

„Islamizujemy Francję i dzieje się to naturalnie”, przetłumaczone z „On est en train d’islamiser la France et ça se fait naturellement”, Marie-Aude Beautard, Riposte Laïque, 24 września 2021 r.:

Wczoraj wieczorem w bardzo bezstronnym kanale telewizyjnym BFM Jean-Luc Mélenchon wyjaśnił swoją wizję uniwersalnego współistnienia. W którym wszystkie żywe istoty będą żyć razem w pokoju, idyllicznego świata. W którym ludzie którzy są zasadniczo dobrzy, będą się kochać, poza ich różnicami.

Oczywiście świat oczyszczony z faszystów. Te demony o ludzkim wyglądzie, które atakują umysły i robią wszystko, aby zapobiec nowej złotej erze i ostatecznemu wyzwoleniu ludzkości, które nigdy nie było tak blisko…

Jean-Luc jest wybranym, uratuje ludzkość! Mam nadzieję, że z pomocą Sandrine Rousseau. Oczywiście jest białym samcem, ale na pewno zdekonstruowanym białym samcem.

Aby lepiej zrozumieć sposób w jaki Jean-Luc żyje razem, wyobraź sobie wizytę w nocnym klubie. W tym klubie nie ma bramkarzy, dress code’u, każdy może przyjść i dołączyć do imprezy i nikt nigdy nie zostanie wykluczony. Bo wykluczyć znaczy dyskryminować. A dyskryminacja jest z natury zła. Ale wszystko będzie dobrze, bądźcie spokojni, bo wszyscy są mili, wszyscy są hojni, wszyscy się kochają.

Zapomnij o danych, zapomnij o badaniach naukowych, które pokazują że społeczeństwa wielokulturowe są zawsze wielokonfliktowe… Kogo to obchodzi? Wszyscy będziemy trzymać się razem, będziemy solidarni ze sobą – powiedział Jean-Luc.

Wątpliwości, co za drobiazg, szczerze! Szczegół. Jakie mam dowody dla ludzi, którzy trafiają do szpitala z zakrwawionymi twarzami lub do kostnicy z poderżniętym gardłem, że nie jest to wina systemu społecznego?

A islam… Nie ma problemu, naprawdę. Eksperci oszukują Francuzów! Muzułmanie nie mogą się doczekać zreformowanego społeczeństwa, które proponuje Jean-Luc Mélenchon, zwłaszcza w odniesieniu do praw LGBTQI+. Jeśli muzułmanie chcą halal, dajemy im halal. Jeśli chcą zasłony, dajmy im zasłonę. Oddzielne godziny otwarcia basenów? To to samo. Burkini? Chcesz zwolnić „islamofobicznego” nauczyciela? Musimy to zrobić! To jest sekularyzm, to tolerancja! Islam jest w pełni zgodny z Francją.

Ale kiedy Jean-Luc płakał nad straszliwym, ośmielę się powiedzieć, że niesławny Z, którego imienia nie śmiem wymówić, prosto z płomieni piekielnych, muzułmanie odpowiadali na Twitterze w sieci społecznościowej. I muszę powiedzieć, że ich słowa dosłownie zaniemówiły.

Oznaczający? Liczy się tylko prawo Allaha? VI Republika nie ma znaczenia dla muzułmanów? Jestem całkowicie zbity z tropu. „Islam nie jest zgodny z Francją […] każdy muzułmanin, który trochę wie o swojej religii, wie o tym”? Jak można wyrazić tak oburzające rzeczy? Faszyści wyprali mózgi tym biednym rasistom! Nie ma innego wyjścia!

I jeszcze jeden, który mówi, że „Zemmour ma rację”. To nie do zniesienia!

Wiem, na czym polega problem. Ci muzułmanie nie byli wystarczająco często w meczecie lub szkole koranowej, w przeciwnym razie wiedzieliby, że islam jest całkowicie zgodny z francuskimi wartościami wolności, równości i braterstwa. Świadczy o tym wielka tolerancja panująca we wszystkich krajach muzułmańskich, których niestety nigdy nie mogłem odwiedzić, takich jak Pakistan czy Palestyna.

Drugi muzułmanin deklaruje: „Jesteśmy w trakcie islamizacji Francji i dzieje się to zupełnie naturalnie”. Co za bzdury! Wielka wymiana ludności i tak jest prawicową teorią spiskową. Mediapart bardzo dobrze to ujmuje. Poza tym islam i Republika mają te same wartości, więc niewiele by się zmieniło. W rzeczywistości byłaby to dobra rzecz.

Ach, wreszcie tweet broniący współistnienia: „Francja, którą znam, to Francja, która wynajmuje muzułmanom stadiony piłkarskie, aby mogli świętować Eid, moja Francja jest świadkiem przyjazdu burmistrza mojego miasta i życzy muzułmanom dobrego Ramadanu, mam o wiele więcej przykładów pamiętam, że moja Francja to koegzystencja”. Wielka oda do sekularyzmu, napisana nienagannym współczesnym językiem francuskim.

Jednak wiele komentarzy było prawicowych ekstremistów.

Na szczęście pojawiła się Nael. Nael jest wybitną aktywistką. Potępia biały przywilej. Zadeklarowała jakiś czas temu, że 10-letni Julien nie jest ofiarą, gdy jest bity. To ma sens. On jest biały. Z drugiej strony, jeśli 10-letni Adama zostanie pobity, jest ofiarą systemowego rasizmu i społeczeństwo powinno prosić o wybaczenie za to.

Nael powiedział, że te muzułmańskie datki są ogromnym, skrajnie prawicowym spiskiem i nawet jeśli byli prawdziwymi muzułmanami, nie są w żaden sposób reprezentatywni.

Uff! To uspokaja. Po raz kolejny faszyści chcieli nas zwrócić przeciwko sobie. Ale im się nie udało. Pewnego dnia wszyscy będziemy braćmi w ludzkości, pewnego dnia wszyscy pójdziemy ramię w ramię, aby żyć w nowym świecie Jean-Luc Mélenchona. Ale najpierw wszyscy musimy zostać zaszczepieni.

Nigdy nie poddam się nienawiści. 

Źródło