ISLAMBLOG

Wszystko o ISLAMIE

 

Jak islam „wywraca” Ewangelie

utworzone przez | gru 8, 2021 | Allah, Artykuły, Mahomet | 144 Komentarze

 

Jak islam „wywraca” Ewangelie

Dr. David Wood

Czasami gdy czytasz najbardziej zaufane islamskie źródła, masz wrażenie to jeden wielki stek bzdur kiedy np. Spadające gwiazdy to pociski którymi Allah ciska w demony które chcą wślizgnąć się do nieba, żeby podsłuchać jego sekretnego planu. Lub kiedy czytasz że słońce zachodzi w błotnistej kałuży, albo że diabeł się chowa w twoim nosie. Albo że większość cierpienia w grobie jest za sikanie na stojąco. 

W innych przypadkach masz wrażenie że islam powstał tylko po to żeby zaspokoić seksualne potrzeby Mahometa. Kiedy na przykład dostaje specjalne objawienie od Allaha że ma „współżyć” z małą dziewczynką. Lub kiedy ma objawienie w którym dostaje pozwolenie do współżycia ze swoją służącą. Albo w końcu kiedy dostaje objawienie że może się żenić z iloma kobietami chce, pomimo tego że reszta jego kompanów ma limit tylko 4 żon. 

Jednak czasami masz wrażenie że coś kompletnie demonicznego jest tu w akcji kiedy np. Jak Mahomet zaczął dostawać objawienia myślał że jest opętany przez demona! Lub kiedy dostarczył sławne „Szatańskie Wersety”. Lub kiedy padł ofiarą czarnej magii, przez co miał urojenia! Kiedy czytamy idiotyczne historie o tym jak Mahomet kazał swoim naśladowcom pić mocz wielbłąda lub kiedy dostał objawienie nakazujące Mu się ożenić z żoną jego własnego adoptowanego syna. Islam zaczyna wyglądać jakby wyszedł z umysłu niepiśmiennego, przesądnego, moralnie skorumpowanego gamonia.

Jednak kiedy czytasz w jaki sposób Mahomet dostawał objawienia, jak czytasz że wygląda to jak z filmu „Egzorcysta”, zaczynasz się zastanawiać czy coś bardziej złowrogiego nie czai się w pobliżu. 

Demoniczna natura islamu wyjątkowo zaczyna się manifestować, kiedy przyjrzyjmy się odpowiedzi islamu na Ewangelie!

Słowo Ewangelia wzięło się z greki i oznacza dobrą nowinę. Dobra nowina to przesłanie o tym jak Bóg dał prawość Chrystusa tym którzy na nią nie zasługują. My nie jesteśmy wystarczająco dobrzy aby spędzić wieczność z perfekcyjną istotą. My nie możemy nic zrobić aby spędzić wieczność z perfekcyjna istotą. Więc po to żeby spędzić wieczność z perfekcyjną istotą potrzebujemy prawości od kogoś innego niż my. 

Trzy kluczowe elementy w Ewangelii to: Śmierć Pana Jezusa za grzechy, Jego wskrzeszenie ze zmarłych i Boska natura.

Pan Jezus i jego uczniowie przestrzegali nas przed fałszywymi prorokami i nauczycielami i o tym, że będą odciągać wiernych od ewangelii. 6 stuleci po nich pojawia się Mahomet i mówi: „Hej Chrześcijanie jestem po waszej stronie ja też wierze w Jezusa, wy wierzycie że Jezus narodził się z dziewicy? Ja również, wy uważacie że był bezgrzeszny? Ja tak samo, wy uważacie że miał absolutnie fascynujące i pełne cudów życie? Ja również, wy macie go za Mesjasza? Ja również, wy wierzycie że powróci sądzić świat? Ja też, czyli zgadzamy się niemal we wszystkim, poza tymi 3 małymi detalami”. 

Jezus nie umarł na krzyżu, nie powstał ze zmarłych i nie jest bogiem.

Jeśli jakoś pozmieniacie te małe detale, czyli najważniejsze nauki Ewangelii, wtedy was nie wyrżniemy w pień!

Czyż to nie jest trochę demonicznie perfekcyjne, co wy na to?


Rozdział: Grzechy są wymazane przez modlitwę o przebaczenie i skruchęباب سُقُوطِ الذُّنُوبِ بِالاِسْتِغْفَارِ تَوْبَةً ‏‏ Abu Huraira doniósł, że Wysłannik Allaha (ﷺ) powiedział: Na Tego, w którego ręku jest moje życie, gdybyście nie popełnili grzechu, Bóg zmieciłby was z istnienia i zastąpiłby was takimi, którzy popełniają grzech i proszą Boga o przebaczenie, i by im przebaczył . Sahih Muslim 2749


Więc jeśli nie będziesz grzeszył Allah by Cię zniszczył, gdyż nie miałby Ci czego wybaczyć. Odnotuj 2 rzeczy, gdyby ludzie nie grzeszyli, Allah by nas zniszczył za to że nie grzeszymy, ale zgodnie z islamem dlaczego ludzie zaczęli grzeszyć? Ano dlatego że Szatan nas skusił, gdybyśmy nie grzeszyli Allah by nas zniszczył, ale zgrzeszyliśmy dzięki Szatanowi. Więc Szatan ocalił ludzkość dzięki temu że skusił nas do grzechu.

Kto jest prawdziwym zbawicielem w islamie? Szatan!

Po drugie, jeśli Allah chce żebyśmy grzeszyli i jest tak wściekły kiedy nie grzeszymy że grozi nam zniszczeniem, kim jest najgorszy i ostateczny wróg od Allaha? Ktoś kto nie grzeszy, kto to jest według islamu? Na Pewno nie Mahomet, gdyż on był okropnym grzesznikiem.

Kto nie grzeszy w islamie? Jezus!

Więc Jezus jest arcywrogiem od Allaha gdyż jest bezgrzeszny! Ale to nie koniec, w Biblii czytamy wielokrotnie że Pan Jezus jest nazywany „Królem Królów” z kolei w islamskich źródłach czytamy: 


Rozdział: Imię najbardziej nielubiane przez Allaha.(114)باب أَبْغَضِ الأَسْمَاءِ إِلَى اللَّهِ Opowiadane Abu Huraira: Prorok (ﷺ) powiedział: „Najstraszniejsze (najpodlejsze) imię w oczach Allaha”. Sufyan powiedział więcej niż raz: „Najstraszniejszym (najpodlejszym) imieniem w oczach Allaha jest człowiek, który nazywa siebie królem królów”. Sufyan powiedział: „Ktoś inny (tj. inny niż Abu Az-Zinad, podnarrator) mówi: Przez „król królów” rozumie się „Shahan Shah.” Sahih al-Bukhari 6206


Najgorszym imieniem wedle Allaha jest jedno z imion Pana Jezusa z Biblii!

Teraz przyjrzyjmy się islamskiej wersji ukrzyżowania, śmierć Pana Jezusa na krzyżu jest kluczowa dla Chrześcijaństwa. Jednak według islamu Jezus nie został ukrzyżowany. Allah zabrał go bezpiecznie do nieba, potem wziął kogoś innego, sprawił że wyglądał on jak Jezus i ten ktoś został ukrzyżowany! Wedle wielu islamskich kleryków ponoć Judasz! Dzięki podstępowi Allaha Judasz zginął zamiast Jezusa!

Odnotuj że Ewangelia jest całkowicie wywrócona do góry nogami! W Chrześcijaństwie bezgrzeszny Pan Jezus umiera za grzeszników. W islamie grzesznik Judasz umiera za bezgrzesznego Jezusa!

Islam kompletnie i perfekcyjnie zaprzecza dobrej nowinie! Islam odwraca przesłanie że bezgrzeszny człowiek dobrowolnie akceptuje karę na którą my grzesznicy zasługujemy. I zastępuje to przesłanie tym że winny grzesznik, wbrew własnej woli umiera za bezgrzesznego i niewinnego!

Według islamu ukrzyżowanie Jezusa było masywną zmyłką, ale nie zrobioną przez Żydów, Rzymian czy Chrześcijan, tylko zrobioną przez samego Allaha!

Więc w tym wszystkim Allah przyznaje się że jest zwodzicielem, który zaczyna fałszywe religie i zwodzi na manowce miliardy ludzi prosto do piekła.

Czy wy zaczynacie dostrzegać jak przerażająco demonicznie to wszystko brzmi? To wygląda jak arcydzieło Szatana, którego podpis widnieje niemal wszędzie. Ostateczna korupcja dobre nowiny! I wszystko to rzekomo zapoczątkował najbardziej oczywisty fałszywy prorok w historii.

Wy ateiści którzy to czytacie, bądźcie szczerzy, czy nie widzicie tu czegoś dziwnego i ciekawego? Widzicie dobrą nowinę w Ewangeliach i z drugiej strony widzicie Mahometa w iście demonicznym stylu wszystko wywracającego.

Nie zaczynacie się zastanawiać, czy aby wokół nas nie odbywa się jakiś rodzaj duchowej wojny ?

Acts17Apologetics

Źródło

Tłumaczenie Marek_P