ISLAMBLOG

Wszystko o ISLAMIE

 

Indie: Muzułmanie atakują kobietę z Kerali, która otworzyła restaurację serwującą wieprzowinę i inne mięso niehalal

utworzone przez | paź 28, 2021 | Wiadomości | 5 Komentarze

Pani Thushara Ajith Kallayil restauratorka która 15 stycznia 2021 r otworzyła ekskluzywną restaurację niehalal w Ernakulam w Kerali, doznała poważnych obrażeń w brutalnym ataku w poniedziałek 25 października. Odkąd otworzyła swoją pierwszą restaurację Nandhuzzz Kitchen w Palarivattom  otwarcie reklamowała, że ​​jej restauracja serwuje niehalalowe mięso i wieprzowinę, jest to sprzeczne z islamskim prawem religijnym. Pierwsza tego typu restauracja w Thusara przyciągnęła ogromne tłumy.

Zainspirowana pozytywną reakcją klientów, Thushara postanowiła rozszerzyć swój biznes i zarezerwowała powierzchnię handlową w Kakkanad. Zainwestowała również hojnie w swój nowy projekt. Muzułmanie w stanie Kerala byli rozgniewani, widząc restauracje która serwóje mięso. Nie jest to zgodne z ich przekonaniami religijnymi, ponieważ restauracje te odbierały interesy społeczności halal. Thushara mówi, że ci ekonomiczni dżihadyści próbują znaleźć sposób na unicestwienie hinduskich przedsiębiorstw w kwitnącym obszarze InfoPark Kakkanad i wokół niego.

Thushara ujawnia że ​​od zeszłego tygodnia otrzymywała groźby. Ostrzegano ją przed reklamowaniem żywności niehalal na szyldach oraz przed podawaniem wieprzowiny w rejonie Kakkanad. Ale odmówiła poddania się tym muzułmanom i kontynuowała swój projekt. Restauratorka przygotowywała się do otwarcia nowej przestrzeni restauracyjnej.

Została skonfrontowana z dżihadystami którzy nie poprzestali na słownym grożeniu jej, ale także fizycznie ją zaatakowali. Zdarli z niej ubranie kopnęli ją w brzuch i uderzyli w klatkę piersiową. Ciosy były tak brutalne, że przedsiębiorczyni zaczęła oddawać mocz. To wtedy jej personel, uzbrojony w noże kuchenne, rzucił się na jej ratunek. Takshara musiała zostać hospitalizowana. Na jej piersi widoczne są wyraźne ślady ataku. Opowiedziała to niepokojące doświadczenie w filmie na Facebooku.

Ofiara przemocy muzułmańskiej mafii, Thushara mówi że nie otrzymała żadnej pomocy od miejscowej policji. Odmówili złożenia skargi przeciwko muzułmanom, policja z kolei oskarżyła ją o sprzedaż mięsa niehalalowego. W dodatku wniosła sprawę przeciwko mężowi Thushary, Ajithowi który nawet nie był obecny na miejscu, gdy wybuchła przemoc. Policja czekała na zewnątrz sali szpitalnej, aby ją aresztować, stwierdziła Thushara.

Trudno pojąć działania policji i ich reakcję na pobicie Thushary. Indie to świecki i niezależny kraj, w którym obywatele mogą angażować się w legalny biznes i praktykować swoją wiarę. Sprzedaż mięsa niehalal którą prowadziła firma, była w zgodzie z wyznawaną przez nią wiarą i nie była nielegalna. Dlaczego więc policja zignorowała muzułmański motłoch i aresztowała „Saturę”?

Aby to zrozumieć trzeba zrozumieć dynamikę Kerali. Ten południowy stan Indii jest od lat rządzony przez proislamski rząd komunistyczny. Pod rządami tego komunistycznego rządu zwolennicy dżihadu i szariatu rozkwitali. Stał się wylęgarnią ISIS która ma tam ponad 3200 komórek. Rząd komunistyczny nie może pozwolić sobie na rozgniewanie muzułmanów w państwie, ponieważ są oni głównym blokiem wyborczym. Policja stanowa generalnie jest posłuszna władzom stanowym i robi to, czego żądają urzędnicy państwowi, nawet ryzykując popełnienie czynu niezgodnego z konstytucją.

Jeśli chodzi o żywność halal, rynek południowoazjatycki znajduje się na etapie, w którym gospodarka halal niszczy wszystkie inne firmy. Z certyfikatem halal sprzedawane są nie tylko produkty mięsne, ale nawet zboża i przyprawy. Rozwój gospodarki halal przekłada się na miejsca pracy dla muzułmanów, co jest zatrudnieniem opartym na wierze i dyskryminacją nie-muzułmanów. Certyfikat halal potwierdza że ​​produkt jest zgodny z prawem islamskim i może być używany przez muzułmanów. Promowanie produktów halal wśród niemuzułmanów jest biernym narzucaniem im islamu, ponieważ zmusza niemuzułmanów do kupowania i spożywania produktu zatwierdzonego przez prawo islamskie. Konsumenci na całym świecie muszą obudzić się na pozornie nieszkodliwy dżihad halal, który zaciska macki wokół globalnych gospodarek.

JIHADWATCH