ISLAMBLOG

Wszystko o ISLAMIE

 

Indie: Lider partii muzułmańskiej wzywa muzułmanów do posiadania większej liczby dzieci, aby ich kandydat mógł zostać premierem

utworzone przez | gru 20, 2021 | Wiadomości | 11 Komentarze

AIMIM to All India Majlis-E-Ittehadul Muslimeen, to muzułmańska partia polityczna. Noor nie jest jedyny w tym zaleceniu. Houari Boumedienne, prezydent Algierii, powiedział w ONZ w 1974 roku: „Pewnego dnia miliony ludzi opuszczą półkulę południową, aby udać się na półkulę północną. I nie pójdą tam jako przyjaciele. Ponieważ pojadą tam, aby go podbić. I podbiją ją swoimi synami. Łona naszych kobiet dadzą nam zwycięstwo”.

A przedstawiciel armii irańskiej Abbas Mohammad Hassani powiedział w 2019 roku: „Rodzicielstwo w obecnych okolicznościach jest uważane za rodzaj dżihadu i zadowoliłoby to Boga Wszechmogącego. Wrogowie szyizmu próbują powstrzymać wzrost populacji szyitów, podczas gdy sami nadal powiększają swoją populację. Dlatego wszyscy szyici muszą podjąć dżihad rodzenia dzieci, aby przeciwstawić się celom i spiskom wrogów”.

„Lider AIMIM wzywa muzułmanów do posiadania większej liczby dzieci, pyta „Jak inaczej Owaisi zostanie premierem?”, Gloria Methri, Republic World, 16 grudnia 2021 r.:

Lider AIMIM Ghufran Noor wywołał w środę szum po tym, jak wezwał zgromadzenie muzułmanów do spłodzenia większej liczby dzieci, ponieważ według lidera kluczem do zostania premierem jest zwiększenie populacji muzułmańskiej.

W filmie, który niedawno stał się wirusowy w mediach społecznościowych, usłyszano prezydenta dystryktu AIMIM Ghufran Noora, który sugerował, że muzułmanie nie powinni przyjmować środków planowania rodziny zalecanych przez współczesne społeczeństwo, ponieważ jest to „przeciw” prawu szariatu. Połączył też posiadanie większej liczby dzieci ze zdobywaniem głosów i wybieraniem pożądanego premiera.

„Jeśli nie będziemy mieli dzieci, jak będziemy rządzić? Jak Owaisi saab zostanie premierem? W jaki sposób Shaukat saab (prezydent UP AIMIM Shaukat Ali) zostanie premierem?” Noor był słyszany w wirusowym klipie.”

Nie było oficjalnej reakcji na wideo innych liderów partii, w tym szefa AIMIM, Asaduddina Owaisi’ego….

JIHADWATCH