ISLAMBLOG

Wszystko o ISLAMIE

 

Holandia: Miasto otrzymuje oddzieloną linię autobusową „jako jedyny sposób na uniknięcie uciążliwości spowodowanych przez migrantów”

utworzone przez | gru 3, 2021 | Wiadomości | 0 komentarzy

„Holenderskie miasto Ter Apel ma teraz wydzieloną linię autobusową, aby chronić holenderskich pasażerów przed agresywnymi osobami ubiegającymi się o azyl. W mieście mieści się największy ośrodek azylowy w kraju”. Ter Apel znalazł się również w artykule Associated Press w 2016 roku, zawierającym historię, którą Jihad Watch relacjonował o prześladowaniach gejów w ośrodkach dla uchodźców. Ten obraz jest częścią szerszego wzorca w Holandii i całej UE.

W szczytowym momencie kryzysu migracyjnego w 2015 r. mieszkańcy innego holenderskiego miasta, Geldermalsen, buntowali się, protestując przeciwko budowie nowego centrum dla migrantów w ich społeczności. Zamieszki nabrały tempa, gdy protestujący „zburzyli płoty i obrzucili fajerwerkami policję, która odpowiedziała strzałami ostrzegawczymi”. Mieszkańcy Geldermalsen obawiali się o swoją społeczność. Od 2015 r. w całej UE (i Wielkiej Brytanii) pojawiły się niekończące się doniesienia o brutalnych przestępstwach, gwałtach i atakach dżihadystów, strefach zakazanych i społecznościach muzułmańskich migrantów którzy odmawiają asymilacji. Przewińmy do dzisiaj: masowe zamieszki, nie tylko w Holandii, ale na całym świecie, powodują segregację w celu zapewnienia bezpieczeństwa obywateli.

„W holenderskim mieście obowiązuje segregacja linii autobusowych skierowanych przeciwko imigrantom”, Free West Media, 21 listopada 2021 r.:

TER APEL Powstanie nowe, bezpośrednie połączenie autobusowe między Ter Apel a stacją Zwolle. W ten sposób władze mają nadzieję oddzielić osoby ubiegające się o azyl, które powodują uciążliwość, z ośrodka azylowego w Ter Apel. Najwyraźniej segregacja to jedyny sposób na uniknięcie uciążliwości powodowanych przez migrantów.

Istnieje nadzieja, że bezpośrednie połączenie autobusowe uniemożliwi mieszkańcom Emmen radzenie sobie z drobnymi przestępstwami i napadami, podczas gdy osoby ubiegające się o azyl w Ter Apel nadal będą mogły podróżować zwykłym połączeniem.

Ponadto gmina Emmen wraz z Vluchtelingenwerk chcą zobaczyć, co można zrobić, aby odesłać osoby ubiegające się o azyl, które zostały deportowane z Ter Apel, do ich kraju pochodzenia.

Zapewne z tego też powodu burmistrz zasygnalizował, że podejmą „dodatkowe środki” wspólnie z policją i organami ścigania w celu rozwiązania problemu. Na przykład gmina zamierza stosować zakazy obszarowe „dla największych buntowników”…

JIHADWATCH