ISLAMBLOG

Wszystko o ISLAMIE

 

Hiszpania: Muzułmański migrant gwałci 95-letnią kobietę, mówi: „Pomyliłem ją z moją dziewczyną”

utworzone przez | lut 8, 2022 | Wiadomości | 204 Komentarze

„Gwałciciel starej kobiety z Figueres, mówi: »Pomyliłem ją z moją dziewczyną«” – przetłumaczono z „Habla Omar, el violador de la anciana de Figueres: „La confundí con una amiga mía”” Alba Gibert, El Caso, 5 lutego 2022 

Na jaw wychodzą zeznania Omara, mężczyzny oskarżonego o zgwałcenie 95-letniej kobiety w Figueres (Girona). Jak sam wyjaśnia, pomylił ją ze swoją dziewczyną, która mieszka na jej bloku, co jest bardzo niewiarygodnym kłamstwem, które nie przekonało sędziego, który nie zawahał się wysłać go tymczasowo do więzienia.

Wydarzenia miały miejsce dwa tygodnie temu, kiedy podobno Alpha Omar Jallow, 31-letni Gambijczyk, wkradł się do domu 95-letniej kobiety mieszkającej w Figueres. Gdy znalazł się w domu, napadł na nią seksualnie i poważnie ją zranił, a później uciekł z miejsca zbrodni.

Ofiara powiadomiła Pogotowie 112 i natychmiast członkowie Systemu Ratownictwa Medycznego (SEM) udali się na miejsce zdarzenia i zabrali ją do szpitala, ponieważ w wyniku gwałtu doznała poważnych obrażeń narządów płciowych. Mossos d’Esquadra wszczął dochodzenie, aby dowiedzieć się więcej szczegółów i wyjaśnić fakty.

Wymyśla, że ​​pomylił staruszkę ze swoją dziewczyną z tego samego budynku

Po zebraniu wystarczających dowodów aresztowali Omara jako domniemanego sprawcę dwóch przestępstw: napaści na tle seksualnym i naruszenia domu, ponieważ kilku mieszkańców bloku twierdziło, że był na miejscu zdarzenia, gdy doszło do napaści na tle seksualnym . Kiedy poszedł do sądu, przyznał, że ofiara weszła do domu i masturbował się, myśląc, że jest jego dziewczyną, która mieszka w budynku, w co sędzia najwyraźniej nie uwierzył.

JIHADWATCH