ISLAMBLOG

Wszystko o ISLAMIE

 

Hiszpania: Muzułmanie dokonali zbiorowego gwałtu na kobiecie po tym, jak kazali jej zdjąć koszulkę z emblematem partii antyimigracyjnej

utworzone przez | paź 25, 2021 | Wiadomości | 4 Komentarze

„Kobieta donosi, że została zgwałcona w Reus za noszenie koszuli Vox”, przetłumaczone z „Una mujer denuncia que fue violada en Reus por llevar una camiseta de Vox”, El Periódico, 6 października 2021 (dzięki Gates of Vienna) :

Kobieta zgłosiła, że została zgwałcona w Reus (Baix Camp) za noszenie koszulki Vox kilka tygodni temu. Sąd numer 4 w tym mieście prowadzi śledztwo w sprawie domniemanego zbiorowego napaści seksualnej popełnionej przez trzech młodych ludzi 21 września, jak donosi El Mundo.

Sędzia wszczął postępowanie przygotowawcze po otrzymaniu zawiadomienia z Mossos d’Esquadra. 30-letnia Judith M.R. zeznawała już przed policją regionalną. Twierdzi, że napastnikami byli młodzi „Arabowie”.

Zdejmij koszulę

21 dnia około godziny 20:00 wyszła z domu „ubrana w rajstopy rowerowe, buty sportowe i czarny podkoszulek z emblematem Vox z przodu”.

Wybierała się do instytutu Vila-seca w Reus. „Kiedy przygotowywała się do wjazdu na parking w niebieskiej strefie przed biblioteką, dwóch chłopców z tyłu zwróciło się do niej, mówiąc: „Musisz zdjąć tę koszulę”. „Jeśli ją nie zdejmiesz Ja ją zdejmę” – opowiada kobieta.

Źródło JIHADWATCH