ISLAMBLOG

Wszystko o ISLAMIE

 

Francja: Muzułmański migrant porywa 15-letnią dziewczynkę, gwałci ją przez kilka dni, w nocy krzyczy „Allahu akbar”

utworzone przez | gru 30, 2021 | Wiadomości | 7 Komentarze

Dlaczego tak się dzieje? We Francji muzułmanin cytował Koran podczas gwałcenia swojej ofiary. Ocalona z muzułmańskiego gangu gwałtów w Wielkiej Brytanii powiedziała, że ​​jej gwałciciele cytowali jej Koran i wierzyli, że ich działania są usprawiedliwione przez islam. Nie było więc niespodzianką, gdy muzułmańscy migranci we Francji zgwałcili dziewczynę i nagrali ten gwałt, chwaląc Allaha i przywołując Koran. W Indiach muzułmanin dał Koran i dywanik modlitewny kobiecie, którą trzymał w niewoli i wielokrotnie gwałcił. Ofiara gwałciciela z Państwa Islamskiego wspominała: „Powiedział mi, że zgodnie z islamem wolno mu zgwałcić osobę niewierzącą. Powiedział, że gwałcąc mnie, zbliża się do Boga… Powiedział, że zgwałcenie mnie jest jego modlitwą do Boga”. W Indiach muzułmanin porwał i zgwałcił 14-letnią hinduską dziewczynę i zmusił ją do czytania Koranu i islamskich modlitw. W Pakistanie inna chrześcijanka opowiadała, że ​​jej gwałciciel również był religijny: „Rzucił mnie na łóżko i zaczął mnie gwałcić. Domagał się, abym za niego wyszła i nawróciła się na islam. Ja odmówiłem. Nie chcę zaprzeć się Jezusa, a on powiedział, że jeśli się nie zgodzę, to mnie zabije”. Gwałciciele zażądali, aby rodzina innej dziewczynki wydała ją im, twierdząc, że podczas gwałtu recytowała islamskie wyznanie wiary i dlatego nie może żyć wśród niewiernych.

Jednak każdy, kto zwróci na to wszystko uwagę, zostanie potępiony jako „rasista” i „islamofob” oraz odpowiednio zignorowany.

„Piętnastoletnia dziewczyna Douai została porwana i zgwałcona przez kilka dni w Leers”, przetłumaczone z „Une Douaisienne d’une quinzaine d’années séquestrée et violée pendant plusieurs jours à Leers” autorstwa Noémie Javey, Adeline Mullet i Juliena Carpentier, La Voix du Nord, 27 grudnia 2021

W niedzielne popołudnie policja interweniowała na rue Jean-Deprat w Leers, aby aresztować mężczyznę podejrzanego o porwanie, napaść i zgwałcenie około piętnastoletniej dziewczyny z Douai w jego mieszkaniu przez kilka dni.

N(świadek). pali kolejny papieros tego dnia, zmęczona, zszokowana, nie może dojść do siebie po tym co przeszła tamtej niedzieli: „Jej twarz wciąż mnie prześladuje”. Gdy jej syn wrócił do domu, usłyszała spoza domu wołanie o pomoc od młodej dziewczyny z mieszkania po drugiej stronie ulicy.

Poszłam zobaczyć co się dzieje. ZObaczyłam nastolatke, namawiała mnie żebym przyszła, powiedziała że ​​została zgwałcona, że ​​umrze, że została porwana, i że jej porywacz właśnie poszedł na zakupy”. Głos dochodził z wejścia do otwartego okna, zablokowanego przez zaklejoną roletę. „Udało mi się podnieść roletę o kilka centymetrów. Dziewczyna była naga, kazałem jej wziąć ręcznik i ubranie. Potem wczołgała się pod roletę”.

Była tylko skórą i kośćmi, z siniakami na całym ciele i śladami duszenia na szyi… Nastolatka, w wieku około 15 lat, była w katastrofalnym stanie, kiedy ją uratowała, powiedziała N..

„Cała się trzęsła”

Policja została wezwana przez sąsiada, którego N. zatrzymała przed zabraniem straumatyzowanej dziewczyny do domu. „Była przerażona, nie puszczała, cała się trzęsła. Trzymała się mnie, dopóki nie nadeszła pomoc. Powiedziała mi, że pochodzi z Douai, że została porwana przez tego mężczyznę i zamknięta w tym mieszkaniu od zeszłego poniedziałku. Powiedziała mi, że kilka razy wzywała pomoc, a nikt jej nie odpowiadał”.

JIHADWATCH