ISLAMBLOG

Wszystko o ISLAMIE

 

Francja: Muzułmański migrant krzycząc „Allahu akbar” popycha mężczyznę na tory kolejowe, trafia do szpitala psychiatrycznego

utworzone przez | sty 5, 2022 | Wiadomości | 5 Komentarze

„Paryż: szalony popychacz aresztowany w metrze”, przetłumaczone z „Paris: un pousseur fou interpellé dans le métro”, Julien Constant, Le Parisien, 4 stycznia 2022

Więcej strachu niż krzywdy w metrze. Niezrównoważony 25-latek został aresztowany za próbę zabójstwa w poniedziałek wieczorem na stacji Gare-de-Est po tym, jak wepchnął nieznajomego na tory. Około kwadrans po północy funkcjonariusze brygady transportowej zostali wezwani przez RATP, ponieważ niepokojąca osoba powodowała kłopoty w podziemnych przejściach metra. Sieciowe kamery monitorujące pozwoliły im zidentyfikować wzburzonego mężczyznę łamiącego meble miejskie i krzyczącego „Allahu akbar” na peronie linii 5, która prowadzi na Place-d’Italie.

Podejrzany pochodzenia tunezyjskiego został aresztowany, a jednocześnie ujawniła się ofiara . Wyjaśniła, że ​​właśnie została zaatakowana na linii 7. Drugi pasażer wyraźnie identyfikuje napastnika, który właśnie zepchnął go na tory linii bez żadnego powodu. Na szczęście wtedy metro nie przyjechało i nie został ranny.

Pchacz został aresztowany na terenie Regionalnej Służby Komunikacyjnej. Spotkał psychiatrę, który szybko go zbadał, zanim doszedł do wniosku, że nie cieszy się wszystkimi swoimi zdolnościami umysłowymi. Ta niebezpieczna osoba została zabrana do szpitala psychiatrycznego, gdzie został internowany pod przymusem….

JIHADWATCH