ISLAMBLOG

Wszystko o ISLAMIE

 

FBI twierdzi, że „biała supremacja” stanowią równie wielkie zagrożenie dla USA, jak dżihadyści Państwa Islamskiego

utworzone przez | lis 7, 2021 | Wiadomości | 0 komentarzy

Jednak jakoś nie widać ataków terrorystycznych i spisków „białej supremacji” w Stanach Zjednoczonych. Podczas gdy każdy regularny czytelnik Jihad Watch wie, że niemal każdy zamach terrorystyczny jest przeprowadzany przez islamistów. Dlaczego? Czy „biali supremacjoniści” są w stanie lepiej zatrzeć ślady? A może cała idea masowego terroru „białej supremacji” grozi próbą uciszenia i zniszczenia opozycji politycznej przez oczernianie jej najpierw jako „białej supremacji”, a potem jako terrorysty?

„Zagrożenie białej supremacji dla USA tak wielkie jak Państwo Islamskie, mówi Kongresowi FBI”, Alex Woodward, Independent, 4 listopada 2021 r.:

Federalne organy ścigania po raz kolejny ostrzegły członków Kongresu, że biali supremacjoniści i inni krajowi ekstremiści stanowią równie wielkie zagrożenie dla Stanów Zjednoczonych, jak bojownicy Państwa Islamskiego, co jest znanym ostrzeżeniem dla prawodawców po wielokrotnych zaleceniach wskazujących na wzrost rasistowskiej przemocy i teorii spiskowych, które rozprzestrzeniły się w Internecie.

Urzędnicy z FBI i Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego powiedzieli również…

Tego nie da się zmyślić !

Źródło