ISLAMBLOG

Wszystko o ISLAMIE

 

Dania: Minister skazana na więzienie za próbę ochrony islamskich dziewczynek przed małżeństwami!

utworzone przez | gru 14, 2021 | Wiadomości | 1 komentarz

Trudno wyobrazić sobie bardziej zacofane i wypaczone zjawisko niż proces byłej minister ds. imigracji Inger Støjberg, która próbowała powstrzymać małżeństwa dzieci i przemyt nieletnich dziewcząt do kraju podczas muzułmańskiego kryzysu migracyjnego. Oto rezultat:

Inger Støjberg, była duńska minister ds. imigracji i prominentna postać rządowa podczas kryzysu migracyjnego w Europie w 2015 r., została skazana w poniedziałek na 60 dni więzienia po tym, jak jej nakaz, który wydała w 2016 r., uznano za nielegalny.

Støjberg powiedziała, że jeśli okaże się, że członek pary małżeńskiej ubiegającej się o azyl w Danii ma mniej niż 18 lat – wiek uprawniający do zawarcia małżeństwa w Danii – wówczas para powinna zostać rozdzielona i umieszczona w oddzielnych ośrodkach dla uchodźców.

Støjberg powiedziała wtedy, że próbowała chronić „dziecięce panny młode”, które przed przyjazdem do Danii mogły zostać zmuszone do małżeństwa wbrew ich woli.

To polityczna odpłata za próbę powstrzymania inwazji. I ma to na celu wysłanie wiadomości do każdego innego przywódcy politycznego, który odważy się włożyć palec na groblę.

Støjberg wprowadziła szereg nowych, trudnych inicjatyw, aby zniechęcić osoby ubiegające się o azyl do przyjazdu do jej kraju.

Wśród nich znalazła się nowa zasada przyznająca funkcjonariuszom straży granicznej prawo do przejęcia kosztowności na pokrycie kosztów pobytu nowo przybyłych w Danii, a także zasada dopuszczająca separację par małżeńskich, którą zastosowano w 23 przypadkach

Jeśli zrobisz właściwą rzecz, zostaniesz ukarany.

Po wyroku Støjberg powiedziała, że orzeczenie było „bardzo zaskakujące” i sprzeciwiało się temu, za czym jej zdaniem powinien stać jej kraj.

Myślę, że dzisiaj straciłam nie tylko ja, ale dziś straciły duńskie wartości” – powiedziała dziennikarzom. „Chciałabym powiedzieć, że gdybym musiała żyć z faktem, że nie chroniłam tych dziewczyn – to byłoby naprawdę gorsze niż to” – powiedziała.

Oto nowa lepsza Europa!

JIHADWATCH