ISLAMBLOG

Wszystko o ISLAMIE

 

Aktywiści promigracyjni eskalują rasowe kampanie „nienawiści” przeciwko krytykom masowej migracji.

utworzone przez | gru 19, 2021 | Wiadomości | 4 Komentarze

„Aktywiści promigracyjni eskalują swoją rasową kampanię „Nienawiść” przeciwko krytykom federalnej polityki migracyjnej, mimo że wiele ostatnich sondaży wskazuje, że krytycy ci są sami rasistami!

Ten ostatni punkt nie ma znaczenia dla lewicowych działaczy promigracyjnych. Twierdzą że reprezentują „prawa człowieka” i sprzeciw wobec rasizmu, ale ignorują globalny dżihad, który powoduje najgorsze naruszenia praw człowieka na całym świecie. Nie obchodzi ich astronomiczna liczba czarnych dżihadystów, którzy mordują chrześcijańskich Murzynów w Afryce. Dla lewicowców czarne życia nie mają znaczenia. Przydatni idioci krzyczą „rasizm” na krytyków nieodpowiedzialnej polityki imigracyjnej, odrzucając tych krytyków, którzy pochodzą z grup wielorasowych. Tymczasem popieranie polityki otwartych drzwi imigracyjnych zagraża suwerenności i bezpieczeństwu krajów zachodnich.

Heidi Beirich jest zagorzałą działaczką lewicową, która wcześniej kierowała „Projektem Inteligencji” SPLC. Beirich współpracuje teraz z inną grupą aktywistów „sprawiedliwości społecznej”, Globalnym Projektem Przeciw Nienawiści i Ekstremizmowi. Twierdzi ona w kontrafakcie, że „argument za ograniczeniem imigracji jest argumentem Amerykańskich białych nacjonalistów”

Ona i jej kolega wylądowali w Southern Poverty Law Center w procesie sądowym za fałszywe określenie Centrum Studiów Imigracyjnych jako „grupy nienawiści”. A po tym, jak Robert Spencer został umieszczony na czarnej liście Mastercard, Beirich powiedział: „Chcemy PayPal, chcemy Mastercard, chcemy, aby wszyscy przestali obsługiwać grupy nienawiści”. A ona sama jest samozwańczym arbitrem tego kto jest w grupie nienawiści.

W 2017 r. Judicial Watch ostrzegł, że pojawiły się dowody na to, że bliskowschodni dżihadyści wkraczają do Stanów Zjednoczonych przez granicę meksykańską. Jest to zdroworozsądkowa obserwacja, że ​​dżihadyści z misją podboju wykorzystują otwarte granice. Ale lewicowcy zwłaszcza ci którzy czerpią korzyści materialne z biznesu migracji otwartych drzwi, nadal zniesławiają autentycznie zaniepokojonych obywateli. Jeśli ktokolwiek sprzeciwi się oczywistym niebezpieczeństwom polityki otwartych drzwi imigracyjnych, nazywa się ich „rasistami”, „islamofobami”, „antymuzułmanami” i „białymi suprematystami”.

„Aktywiści proimigracyjni przyspieszają kampanię „nienawiści” Neil Munro, Breitbart, 16 grudnia 2021 r.:

„Chodzi o zastraszenie ludzi i uniemożliwienie im wyrażania poglądów” — odpowiedział dyrektor CIS Mark Krikorian. On kontynuował:

Jeśli mogą nas uciszyć, mają duże szanse, aby te poglądy nie były artykułowane przez polityków i pisarzy. [Jeśli] tak, to nie miałyby efektu politycznego, bo nawet jeśli ludzie się z tobą zgadzają, jeśli nikt nie mówi o tych sprawach i nie biegają wokół nich politycy, to opinie i poglądy nie mają znaczenia.

Liczne sondaże pokazują, że opinia publiczna jest coraz bardziej przeciwna polityce gospodarczej rządu federalnego dotyczącej taniej migracji zarobkowej. Ta polityka tnie płace Amerykanów, podnosi ich koszty mieszkaniowe i odwraca polityków od narodowych problemów produktywności, alienacji, zdrowia, edukacji, badań i dobrobytu.

Na przykład lewicowa grupa Equis Research poinformowała 13 grudnia, że ​​prawie 51 procent Latynosów chce zakazać starania się o azyl, a 45 procent chce ograniczyć legalną imigrację:

Sondaż YouGov wykazał w listopadzie, że 63 procent białych, 52 procent Latynosów – i 40 procent czarnych – uważa, że ​​prezydent Joe Biden nie był wystarczająco twardy w kwestii migracji:…..

JIHADWATCH