ISLAMBLOG

Wszystko o ISLAMIE

 

MAHOMET: NAJGŁUPSZY FAŁSZYWY PROROK

utworzone przez | sty 13, 2022 | Artykuły, Mahomet | 6 Komentarze

 

MAHOMET

 Najgłupszy prorok w historii fałszywych proroków – Nie ma głupszego 😂 Bije wszystkich🤣

David Wood

W historii było już wielu fałszywych proroków, nie jest zapoznany ze wszystkimi. Dlatego wyzywam was żebyście znaleźli mi innego fałszywego proroka głupszego niż Mahomet! 

Zapoznam was z kilkoma islamskimi narracjami a wy mi powiedzcie czy mam racje!

Zacznijmy od krótkiego komentarza Aishy na temat tego co lubił prorok Mahomet. Potem przypomnimy sobie coś co już wszyscy znamy, mianowicie to jak to Mahomet zjadł zatrutą owieczkę, od kobiety której rodzinę właśnie wyrżnął.

Potem poczytamy kilka narracji co Mahomet zrobił zaraz po tym, jak zjadł tę owieczkę. Zobaczycie że pomimo tego że szczytem głupoty było zjeść posiłek przygotowany przez kogoś kogo całą rodzinę się wyrżneło, Mahomet nic się z tego się nie nauczył!

No dobrze zobaczmy co Mahomet najbardziej lubił:

Abu Ishaq, on z upoważnienia osoby, która powiązała się z autorytetem o v Ayishah powiedziała: Prorok Allaha, niech pokój będzie z nim, polubił trzy światowe przedmioty: perfumy, kobiety i żywność. Uzyskał dwa, a jednego nie uzyskał. On otrzymywał kobiety i perfumy, ale nie dostawał jedzenia. tabaqat ibn saad vol 1+2 english (po wejściu na tę stronkę: Naciśnij jednocześnie Ctrl+F i wpisz w okienko wyszukiwania „perfume, women and food” powinno przenieść do tego hadisu)

Aisha mówi że nie dostawał jedzenia ale to nie może być prawdą, gdyż by umarł z głodu. Bardziej nam tu sugeruje jego małoletnia żona, że raczej nie dostawał tyle pysznego jedzenia ile chciał. Miał mnóstwo perfum, kobiet i dziewczynek, ale nie jedzenia.

Dlaczego to jest wszystko takie ważne? Kiedy mówimy o Mahomecie i tym że lubił kobiety i jedzenia, nie jest to w pełni wyjaśnione. Wielu facetów lubi kobiety, perfumy i jedzenie! Ale kiedy mówimy o Mahomecie, to mówimy o kimś kto tak lubił kobiety i jedzenie. Że kiedy zobaczył przed sobą piękną kobietę, kompletnie tracił nad sobą panowanie i nie mógł myśleć racjonalnie, więcej tutaj

To samo było z jedzeniem, był takim wariatem za kobietami i jedzeniem że nawet zaryzykowałby własne życie dla nich. Tak więc Mahomet i jego dżihadyści pokonali żydów w bitwie pod Kajbarem. Zaraz po bitwie pewna żydówka, Zaynab Bint al-Harith, której cała rodzina została wyrżnięta przez dżihadystów Mahometa. Zaoferowała że przygotuje pyszną gotowaną owieczkę, dla Mahometa i jego kompanów. I Mahomet czyli super geniusz zgodził się na to, zobaczmy co nam powie Abu Hurairah:

Rozdział: Jeśli osoba daje człowiekowi truciznę do picia lub jedzenia, a on umiera, czy podlega odwecie? Więc Żydówka podarowała mu w Chajbar pieczoną owcę, którą otruła. Zjadł ją Wysłannik Allaha (ﷺ) i ludzie również jedli. Następnie powiedział: Zabierz ręce (od jedzenia), bo poinformowało mnie, że jest zatrute. Bishr ibn al-Bara ibn Ma’rur al-Ansari zmarł. Więc on (Prorok) posłał po Żydówkę (i powiedział do niej): Co skłoniło cię do wykonania pracy, którą wykonałeś? Powiedziała: Gdybyś był prorokiem, to by cię nie skrzywdziło; ale gdybyś był królem, uwolniłbym lud od ciebie. Wysłannik Allaha (ﷺ) rozkazał w związku z nią i została zabita. Następnie powiedział o bólu, z powodu którego umarł: Nadal odczuwałem ból od kęsa, który zjadłem w Khaybar. To jest czas, kiedy odciął mi aortęSunan Abi Dawud 4512

Czyli ta trucizna w końcu zabiła proroka Mahometa, więcej tutaj. Kilka lat spędził w agonii i potem ta trucizna jednak skończyła jego rzekomy żywot. Historia od Sunan Abu Dawuda nie powiedziała nam jednak małego detalu, znajdziemy go u Ibn Saada:

Apostoł Allaha wezwał Zaynab Bint al-Harith i spytał ją: “Dlaczego zrobiłaś to co zrobiłaś?” Ona odpowiedziała: Zrobiłeś mojemu ludowi co zrobiłeś. Zabiłeś mojego Ojca, mojego wuja, mojego męża, więc powiedziałam sobie: jeśli jesteś prorokiem, czworonogi poinformuje Cię, a inni powiedzieli:jeśli jesteś królem to się Ciebie pozbędziemy.” Ibn Sa’d p.252 (brak źródła online)

Mahomet więc zabił Ojca, wuja i męża tej kobiety! I ona zaproponowała że ugotuje mu kolację i Mahomet się zgodził! Czy potraficie sobie wyobrazić większego głupca od Mahometa? Jakim trzeba być gamoniem i osłem żeby się na takie coś zgodzić! Ale okazuje się że Mahomet jest jeszcze większym głupcem niż sobie teraz myślisz! Tak może być jeszcze bardziej głupio!

Co Mahomet zrobił zaraz po tym jak został otruty? Co innego lubił poza jedzeniem, perfumy i kobiety tak? Jest wiele narracji o tym jak Mahomet omało się sam nie zabił, przytoczmy jeden

Rozdział: Ghazwa z Khaibar(38)باب غَزْوَةُ خَيْبَرَ Opowiedział Anas bin Malik: Przybyliśmy do Khaibar i kiedy Allah pomógł Swojemu Apostołowi otworzyć fort, Apostoł Allaha usłyszał o pięknie Safiji bint Huyai bin Akhtaqktórej mąż został zabity, gdy była narzeczoną. Prorok (ﷺ) wybrał ją dla siebie i wyruszył z nią, a kiedy dotarliśmy do miejsca zwanego Sidd-as-Sahba, Safiya oczyściła się ze swoich miesiączek, a Wysłannik Allaha (ﷺ) ją poślubił. Hais (czyli ‘arabskie danie) przygotowywano na małej skórzanej macie. Wtedy Prorok (ﷺ) powiedział do mnie: „Zapraszam ludzi wokół ciebie”. Tak wyglądała uczta weselna Proroka (ﷺ) i Safiyi. Następnie udaliśmy się w kierunku Medyny i zobaczyłem Proroka, który zrobił dla niej rodzaj poduszki z płaszczem za sobą (na wielbłądzie). Następnie usiadł obok swojego wielbłąda i położył kolano, aby Safiya postawiła stopę, aby móc jechać (na wielbłądzie). Sahih al-Bukhari 4211

:

Spróbuję teraz to wszystko wyjaśnić, czyli Mahomet i dżihadyści podbijają Kajbar i dzielą łupy wojenne. Jeden z kompanów Mahometa wziął sobie Safiye jako sex niewolnice, ale wtedy Mahomet usłyszał jak bardzo jest piękna, jak czytamy w hadisie. Jednak jeden z jego dżihadystów już ją sobie wziął za sex niewolnice, więc Mahomet musiał ją wykupić! Jak myślicie za co ją kupił? Zgadnijcie!

Rozdział: Sprzedaż różnych rodzajów zwierząt za zwierzęta باب الْحَيَوَانِ بِالْحَيَوَانِ مُتَفَاضِلاً يَدًا بِيَدٍ Opowiedział Anas, że: Prorok (ﷺ) kupił Safiyyah za siedmiu niewolników. (Sahih) (Jeden z narratorów) ‘Abdur-Rahman powiedział: „Od Dihyah Kalbi”. Sunan Ibn Majah 2272

Ta młoda dziewczyna była tak piękna że Mahomet kupił ją za 7 niewolników, po to żeby ją mieć dla siebie. Warto dodać że z innych narracji wychodzi że Sofiya była bardzo młoda sugeruje się że około 15-16 lat, Mahomet miał w tym czasie coś koło 60-61 lat! 

Jednak jest pewien problem Mahomet zabił jej całą rodzinę, w tym jej niedoszłego narzeczonego! Jakby tego było jeszcze mało, jej niedoszły mąż był torturowany przez kompanów Mahometa, gdyż myśleli że wie gdzie żydzi ukryli kasę!

Kinlina ur. al-Rabi”, który miał pieczę nad skarbem B. al-Nadjjra, został przyprowadzony do Apostoła, który go o to zapytał. Zaprzeczył, że wiedział gdzie to było. Inny Żyd przyszedł (został przyprowadzony) do apostoła i powiedział, że Widział Kinana każdego ranka okrążającego pewną ruinę. Kiedy Apostoł powiedział do Kinany: „Czy wiesz, że jeśli odkryjemy, że masz skarb to Cię zabije” powiedział „tak”. Apostoł wydał rozkaz, aby ruina była sprawdzona i część skarbu została znaleziona. Kiedy zapytał go o resztę odmówił wykonania, więc apostoł wydał rozkaz al-Zubayrowi ur. al-‘Awwam, „Torturuj go, dopóki nie wydobędziesz tego, co ma”, więc rozpalił ogień z krzemienia i stali na jego piersi, aż był prawie martwy. A później Apostoł wydał go Mahometowi ur. Maslama i odciął mu głowę, w zemście za swojego brata Mahmuda. (Ibn Ishaq, Sirat Rasul Allah, przekład, Życie Mahometa, (tr. A. Guillaume), Karaczi: Oxford University Press, 1998, strona 515.)

Ktoś już zaczyna widzieć głupotę Mahometa? Po wymordowaniu jej całej rodziny i torturowaniu oraz dekapitacji jej niedoszłego męża, geniusz Mahomet postanawia się z nią ożenić! Dlatego że była tak piękna i młoda. 

Zauważcie teraz jak jeden z dżihadystów Mahometa zareagował, kiedy zobaczył jak głupi jest jego prorok! 

Ibn `Umar [al-Wagidl]-Kathir ur. Zayd-al-Walid ur. RabahAbu Hurayrah: Podczas gdy Prorok leżał z Safiyyah Abu Ayyub został na noc u jego drzwi. Kiedy zobaczył Proroka w rano powiedział: „Bóg jest największy”. Miał miecz ze sobą; powiedział do Proroka „O Wysłanniku Boży, ten młoda kobieta właśnie wyszła za mąż, a ty zabiłeś jej ojca, jej brata i jej męża, więc nie ufałem jej [mogła skrzywdzić] ciebie”. Prorok roześmiał się i powiedział „Dobrze”. The History of al-Tabari vol 39 strona 185

Nie zabiła Mahometa, ale to było tylko szczęście głupiego. Mahomet postawił się w tej samej sytuacji, jak w tej w której został otruty! Pozwolił żeby Zaynab Bint al-Harith ugotowała mu zatrutą kolacje, po tym jak zabił jej Ojca, wuja i męża. Jego głupota kosztowała życie jednego z jego kompanów, a on sam w końcu zmarł przez swoją głupotę!

Ale zaraz po tym jak był otruty, słyszy o pięknej młodej kobiecie, której właśnie kazał zabić całą rodzinę. I on po prostu nie może się oprzeć erupcji w swoich spodniach i musi ją mieć! Więc ma z nią sex i śpi przy niej! 

Sofiya go nie zabiła ale mogła! 

Kompan Mahometa całą noc siedzi przy drzwiach z mieczem w ręku i sobie myśli: „Czy ten gość jest poważny?”. Mahomet został otruty bo nie umiał oprzeć się gotowanej owieczce, a teraz zostanie zadźgany, bo nie potrafi się oprzeć młodej lasce? 

Należy w tym miejscu zwrócić uwagę na pewne detale które mogą łatwo umknąć.

Po pierwsze jak to jest możliwe że Sofiya w ogóle na coś takiego poszła, jak można współżyć z mordercą własnego męża? Jak widać seks z 60 letnim Mahometem był lepszym wyjściem, niż bycie rozdysponowaną między dżihadystów.

Po drugie należy sobie zadać pytanie co Ayyub robił całą noc przy drzwiach sypialni Mahometa. Skąd wiedział czy młoda Sofiya nagle nie wyciągnie sztyletu i przerobi Mahometa na kotlety? Kiedy Mahomet już będzie wołał o pomoc raczej powinno być już za późno. I jak Mahomet nie zorientował się że ktoś czuwa przez całą noc pod jego drzwiami, mamy wierzyć że całą noc Ayyub nawet nie drgnął i nie wydał żadnego dźwięku? A może podglądał przez dziurkę od klucza, jak jego prorok pokazuje seksualną siłę 30 chłopa młodej Sofiya. Więcej o tym tutaj. Ale nie ma co się dziwić Ayyubowi w końcu wtedy jeszcze nie było stronek porno i jedynie tak można było zobaczyć wiadomo co!

Kończąc już, pokażcie mi większego głupca! Wyzywam was!

Acts17Apologetics

Źródło

Tłumaczenie Marek_P